Reklama

Czego pragną mężczyźni

O jakiej kobiecie marzą mężczyźni? Czy kiedykolwiek dorośleją? Potrafią dostrzec wewnętrzne piękno kobiety, czy zwracają uwagę tylko na wygląd zewnętrzny?

Co ich przyciąga do kobiet?

Reklama


Dwudziestolatkowie: im więcej, tym szczęśliwsi

Dla dwudziestolatków nierzadko pierwszą myślą na widok spotykanej kobiety jest to, czy można z nią się kochać. W tej szybkiej selekcji odpada około 70 procent przedstawicielek płci pięknej. Na tym etapie życia panowie, bądź raczej chłopcy, nie szukają stabilnych trwałych związków, lecz przygody, krótkotrwałej fascynacji. Może to dlatego, że oni tak naprawdę chcą zbudować mocne podwaliny swojej kariery zawodowej i trudno im teraz rozdrabniać się na myśli o zakładaniu rodziny.

A jeśli chodzi o kobiety, to im ich więcej, tym lepiej. I oczywiście im bardziej atrakcyjne... Ale z czasem młodzieńcy zdobywają życiowe doświadczenie i przekonują się po jednej czy drugiej porażce, że piękna twarz i jędrny biust to nie wszystko.

Trzydziestolatkowie: stabilizacja i zdrowie psychiczne

To już poważny wiek i poważne oczekiwania wobec kobiet. Mężczyźni bardziej słuchają swej szarej materii i kontaktów właśnie na niej opartych poszukują z kobietami. Rozsmakowują się w tych, które mogą pełnić jasno określone role - żony, matki.

W tym wieku panowie już nie tyle myślą o założeniu rodziny, ile ją już zakładają. Nie chodzą na randki, lecz obrączkują się. I to nie z anorektyczkami, lecz nieco słuszniej wyglądającymi paniami, które nie stronią od ciasteczka czy bardziej kalorycznych potraw.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje