Reklama

Czego one w nas nie znoszą?

Z badań naukowców z uniwersytetu w Melbourne, przeprowadzonych wśród australijskich kobiet wynika, że wyróżniają one przynajmniej pięć cech, które definitywnie dyskwalifikują w ich oczach mężczyznę. Może któreś z nich posiadasz? Sprawdź!

Panowie, choć może trudno w to uwierzyć, że w ogóle macie jakieś wady, to fakt pozostaje faktem - macie. I choć na ich ślad wpadł "Super Express", nie znaczy to, że sprawa jest błahostką. Bo popularny tabloid nie posiłkuje się danymi z sufitu, tylko cytuje wspomnianych już australijskich uczonych.

Reklama

Z ich ustaleń wynika, że najgorzej ocenianą przez płeć piękną cechą, jest kreowanie się mężczyzny na kogoś, kim nie jest w rzeczywistości. Najbardziej panowie lubują się w przyjmowaniem postawy "macho". Jednak, jak wynika z badań, takie zachowanie, o ile nie pokrywa się z odpowiednio zaprezentowaną muskulaturą męskiego ciała i konkretnymi cechami charakteru, może obrócić się przeciwko mężczyźnie.

Oddech który zabija

Drugie miejsce w rankingu na niepożądane męskie cechy zajmuje brak higieny. Każdemu mężczyźnie zdarzyło się z pewnością ją zaniedbać. Ci z nich, nauczeni własnym doświadczeniem, wiedzą, że nieświeży męski oddech potrafi zabić niejedną romantyczną miłość. Takie samo działanie kobiety przypisują szorstkiemu zarostowi, brudnym paznokciom, pobrudzonym butom, intensywnemu zapachowi potu itd, itp.

Ogląd z góry

Kolejną cechą tolerowaną przez kobiety tylko przez krótki czas, jest wygórowane męskie ego. Zdarza się, że panowie miewają rację, jednak nagminne udowadnianie swojej wyższości może przynieść opłakane skutki.

Krytyka popłaca

Innym z potwornych błędów, których mężczyźni powinni unikać jak ognia, jest porównywanie swojej kobiety do innych. Mimo że w cytowanym rankingu cech drażniących słabą płeć czynność ta zajmuje dopiero czwartą pozycję, stanowi ona swego rodzaju przestępstwo, srogo karane w związku. Kobiety nienawidzą konkurencji, więc jedyną i najlepszą strategią, jaką mężczyzna może zastosować jest jej krytykowanie. Jeżeli więc widzisz na ulicy atrakcyjną kobietę, a przypadkiem jesteś w towarzystwie swojej wybranki, koniecznie znajdź wadę i głośno skomentuj urodę nieznajomej. Zwróć uwagę chociażby na źle pomalowany paznokieć u stopy, a twoja kobieta będzie wniebowzięta.

Luzakom mówią nie

Kobiety na odległość pięciu metrów odrzucają męskie przechwałki, popisy w barach. Należy pamiętać, że to co często wzbudza powszechny zachwyt kolegów, kobietę może skutecznie zniechęcić. Mężczyzna zachowujący się poważnie i odpowiedzialnie dużo bardziej zyskuje w oczach kobiety. Nie należy jednak pajacowania mylić z wyrafinowanym poczuciem humoru, które kobiety ubóstwiają.

Magdalena Tyrała

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje