Reklama

Czego nie musisz wiedzieć o swojej dziewczynie?

​W każdym związku szczerość i otwartość są bardzo ważne, ale nie oznacza to, że musisz znać wszystkie sekrety swojej drugiej połówki. Przygotowaliśmy dla was listę tematów, które spokojnie można pominąć.

Będąc w bliższej relacji z przedstawicielką płci przeciwnej trzeba dokonywać wielu wyborów. I nie chodzi tutaj wyłącznie o sposób w jaki będziecie spędzali swój wolny . Należy dokonać selekcji informacji, które chcemy wiedzieć o swojej partnerce. Według przysłowia jest błogosławieństwem. I jest w tej myśli sporo prawdy.

7 spraw, o których nie musisz mieć pojęcia

Reklama

Jej ulubiony sklep z ciuchami lub stylista

Sytuacja jest prosta - najprawdopodobniej ona sama nie ma jednego miejsca, w którym kupuje ciuchy. A jeśli faktycznie takowe ma, to z pewnością przesiedziałeś w jego poczekalni długie godziny. I wiesz jak do niego trafić. W innym przypadku jest to wiedza, której nie musisz posiadać.

Czego używa do makijażu

Prawda jest taka - nawet nie chcesz znać nazw wszystkich środków, których używa do tego, aby wyglądać pięknie. Po drugie, nawet jeśli poświęcisz dłuższą chwilę i wysłuchasz do czego służą wszystkie przyrządy, pudry, kremy i kredki, to i tak za chwilę zapomnisz do czego służą.

Skup się lepiej na tym, aby dostrzegać, kiedy twoja wybranka ma na sobie nowy make-up i odpowiednio to skomplementować.

Jak ma na imię jej fryzjerka

Będąc w związku powinieneś wiedzieć jak nazywają się rodzice twojej dziewczyny i jej najlepsi przyjaciele. Cała reszta to informacje zaśmiecające twoją głowę. Czy ona wie jak nazywa się barman z twojej ulubionej knajpy? No właśnie...

Szczegóły kryzysu jej najlepszej koleżanki

Czasami zdarzają się takie chwile, że musisz wysłuchać o tym, co takiego strasznego dzieje się w związku jej znajomej. Proponowana przez nas strategia działania jest następująca: cierpliwie posłuchaj o kogo i o co chodzi, następnie wyraź swoją opinię. Po tym możesz śmiało zapomnieć o całej sprawie.  

Imiona jej byłych

Serio? Chcesz wiedzieć jak mieli na imię faceci, z którymi zadawała się przed tobą. To nie ma najmniejszego sensu, a tylko możesz się niepotrzebnie zdenerwować i zacząć szukać ich profili na portalach społecznościowych. Radzimy to sobie odpuścić.

Rozmiar pierścionka

Planujesz zaręczyny? Jest to podstawowa informacja, którą powinieneś wiedzieć. Wiedzieć znaczy nie mieć jej tylko zapisanej na kartce. Jeśli nie jest ci do nich zbyt spieszno, to nawet się tym rozmiarem nie przejmuj. Są inne, które koniecznie powinieneś znać, ale o nich później

Wysokość jej pensji

Dopóki nie zostaniecie małżeństwem i nie będziecie mieć wspólnego konta nie musisz wiedzieć, ile zarabia twoja druga połówka. Może to prowadzić tylko do niepotrzebnych zgrzytów między wami. Na rozmowy o pieniądzach przyjdzie jeszcze czas.

O czym MUSISZ wiedzieć?

Jej podstawowe rozmiary

Wyobraź sobie, że jesteście na wspólnych zakupach i nagle słyszysz: "kochanie, mógłbyś podać mi tę bluzkę? Chcę ją przymierzyć". Jeśli chwycisz taką o za małym rozmiarze, to zobaczysz tylko uśmiech na jej twarzy wyrażający myśl: "naprawdę myślisz, że się w to wcisnę?". Gorzej, kiedy podasz za dużą - wtedy szykuj się na kłopoty i focha. To tylko jeden z wielu powodów, dla których powinieneś znać jej rozmiary.

Oznaki tego, że ma zły humor

Skoro to poważna relacja, to pamiętaj, że trwa ona zarówno wtedy, kiedy jest dobrze, jak i wtedy, kiedy coś nie gra. Należy umieć odnaleźć się zwłaszcza w tej drugiej sytuacji. Niczym lekarz zdiagnozować co może przyczyną jej gorszego humoru, a następnie zaproponować odpowiedni lek, czyli coś, czym poprawia sobie nastrój. Sam musisz zbadać czy będzie to wyjście do kina, wieczór przy świecach i winie, czy też długi spacer.

Skąd  pochodzi

Jeśli nie jesteście z tego samego miasta, to nie możesz pozwolić sobie na to, aby nie wiedzieć skąd pochodzi twoja druga połówka. Musisz też wiedzieć, gdzie się uczyła i jaką karierę ma za sobą. Nawet nie wiesz jak ta wiedza przyda ci się we wspólnych rozmowach. Ponadto, nigdy nie palniesz jakiejś gafy w większym gronie, kiedy to zostaniesz niespodziewanie zapytany o jakiś szczegół z jej życia.

Jej drugie imię

Nigdy nie będziesz jej tak tytułować, ale skoro jej drugie imię znają bank, towarzystwo ubezpieczeniowe i zatrudniająca ją firma, to ty też powinieneś.

Czego nie jada

Jeśli zdarza ci się od czasu do czasu zawędrować do kuchni w celu przygotowania jedzenia, to miej na uwadze nie tylko swój żołądek, ale również jej. Twojej dziewczynie niekoniecznie musi smakować stek bądź inne mięsne przysmaki, bez których ty nie wyobrażasz sobie pożywnego posiłku. Porozmawiaj z nią na ten temat i zapamiętaj jakich produktów nie jada.

Raz, będziesz wiedział, czego unikać szykując coś pysznego dla waszej dwójki. Dwa, unikniesz w przyszłości kłótni rozpoczynającej się od słów: "Ty nigdy mnie nie słuchasz!"

Jakie są jej ulubione kwiaty

To informacja, która uratuje ci tyłek nie jeden raz. Ale to niejedyny powód, dla którego powinieneś wiedzieć, o co pytać w kwiaciarni. Po prostu warto od czasu do czasu obdarować kwiatami wybrankę swego serca - i to bez specjalnej okazji.

A jakie informacje o kobietach wy uważacie za zbyteczne, a które za absolutnie kluczowe? Jesteśmy ciekawi waszych opinii!


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: partnerstwo | seks i związki | pieniądze | kobieta | jedzenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje