Reklama

Czego mężczyźni szukają u kobiet

Jeśli mężczyzna myśli poważnie o kobiecie jako towarzyszce życia, możliwie do jego końca, poszukuje u niej pewnych cech, o które nie pytałby przygodnie zapoznanej dziewczyny, co do której ma plany na jedną noc.

Jakie to cechy odróżniają kochankę od przyszłej żony i matki? Czy pewne kobiety są odpowiednim materiałem na żonę, a na namiętną kochankę już nie?

Reklama


Ma własne życie

Potrafi zadbać o siebie, jest samowystarczalna, ma swój styl i potrafi się świetnie bawić w kręgu znajomych czy rodziny. Ma swoje hobby, sprawy, którymi wypełnia swe życie. Nie spogląda wyczekująco na mężczyznę, by ten wypełnił jej wewnętrzną pustkę. Nie czeka na rozpoczęcie satysfakcjonującego życia, bo takie życie już prowadzi.

Nigdy nie robi pierwszego kroku

Wprawdzie co do tego nie ma zgody wśród ekspertów, lecz wydaje się lepszym, by kobieta nie inicjowała rozmowy czy spotkania z mężczyzną, który wpadł jej w oko. Najbardziej dyskretne panie nawet nie dadzą do zrozumienia, że mężczyzna znalazł się w kręgu jej zainteresowań. Pozwala mężczyźnie uczynić pierwszy krok, bo wtedy ma większą pewność, że to jemu na niej zależy.

Jest sexy, ale trzyma styl

Nie przesadza z zachowaniami o podłożu seksualnym - intymnym dotyku, przeciągłym spojrzeniu, charczącym głosie. Ten repertuar zachowa na dalszy etap znajomości, jeśli do tego dojdzie, i z dala od widoku postronnych osób.

Nie spieszno jej do seksu

Zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo seks zmienia charakter rodzącej się więzi między partnerami i w związku z tym nie prowadzi do sytuacji, z której jedynym wyjściem jest... wejście do sypialni. Potrafi ocenić, czy znajomość osiągnęła stopień zażyłości uprawniający do uczynienia kolejnego kroku.

Pokazuje, że jej zależy

Potrafi okazać uczucie i zainteresowanie drobnym gestem, nie jest jej obojętne, jak wygląda na co dzień jej wybranek, czy nie przymiera głodem w ciągu dnia, czy jest mu dobrze na myśl, że jest ich dwoje. Oczekuje też tego samego od partnera, choćby oczyszczenia zimowym rankiem przedniej szyby w samochodzie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje