Reklama

Co zrobić, by nie chciała wyjść z twojej sypialni?

Istnieje wiele czynników, przez które kobietom może odechcieć się uprawiać seks. Nie wszystkie zależą wyłącznie od ciebie. Możesz być zdziwiony jak ważne jest miejsce, w którym chcecie się kochać!

Mimo tego, iż według badań coraz częściej eksperymentujemy i oddajemy się miłosnym igraszkom poza sypialnią, to i tak właśnie w niej najczęściej dochodzi do stosunków.

Reklama

To miejsce, w którym nie tylko czujemy się bezpieczni, ale jest nam ono doskonale znane, co wpływa na komfort psychiczny nasz oraz partnerki. Jednakże nawet ulubiona sypialnia może odstraszyć zaproszoną "na film i kolację" dziewczynę. I co najgorsze - może to być po części nasza wina.

Sypialnia nigdy nie stanie się prawdziwym miłosnym gniazdkiem jeśli będzie w niej brudno i duszno. Nikt nie wymaga, aby pomieszczenie to wyglądało tak, jakby nikt z niego nie korzystał. Jednakże niepoukładane rzeczy, porozrzucane po podłodze przedmioty oraz niemiły zapach mogą skutecznie ostudzić zapał nawet najgorętszej dziewczyny.

O co należy zadbać w pierwszej kolejności? Aby sypialnia spełniała żeńskie standardy należy zaopatrzyć się w wygodny materac. Na ten, wydawać by się mogło drugorzędny, aspekt zwraca uwagę aż 78 procent pań.

Nie mniej ważny jest porządek na samym łóżku. Nawet jeśli nie masz tego w zwyczaju, to spodziewając się wizyty przedstawicielki płci pięknej zaściel je. Dawno nie zmieniałeś pościeli i poszewek na poduszki? Najwyższa pora się za to zabrać.

W sypialni powinna także panować odrobinę niższa temperatura niż w innych pomieszczeniach. Jeśli masz ją w osobnym pokoju, to warto otworzyć w nim okna, zanim pojawisz się tu wraz ze swoją "randką".

Nie zaszkodzi również użycie odświeżacza powietrza. Ponad połowa kobiet przyznaje, że zapach miejsca, w którym mają się kochać powinien być odpowiedni.

Ostatnie kwestie to poziom hałasu i natężenie światła. Spraw by sypialnia była najcichszym kątem w twoich czterech ścianach. Do tego, pomyśl poważnie nad zasłonami lub roletami. Odpowiednie zaciemnienie sprawi, że miejsce to od razu zyska pewną intymną atmosferę, która pomoże ci zrealizować twoje zamiary.

 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: sypialnia | seks i związki | partner | partnerstwo | porady

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje