Reklama

Co potrafi zrobić zazdrosna kobieta?

Badania dowodzą, że to mężczyźni częściej bywają zazdrośni. Jeśli jednak kobietę dopadnie owo uczucie, może stać się niebezpieczna dla otoczenia.

Zwykle zazdrość jest domeną mężczyzn. Jednak sposób, w jaki ją okazują zdecydowanie różni się od zachowania, jakie w kobiecie wyzwala to niszczycielskie uczucie. Mężczyzna przeważnie albo kłamie, że nie czuje zazdrości, albo wściekły zamyka się w sobie nie stanowiąc zagrożenie dla nikogo innego poza samym sobą. Niestety, nie można tego powiedzieć o naszych paniach. Zazdrosne i wściekłe stają się nieprzewidywalne.

Reklama

Wściekła kobieta zniszczy ci samochód

Z opublikowanych w "Super Expressie" amerykańskich badań wynika, że w akcie zazdrości - przedstawicielki pięknej płci sieją zniszczenie porównywalne jedynie z kataklizmami. I nie są to dane przesadzone - obiektem, na którym wyładowują swoją złość są nie tylko ludzie, ale również samochody i domy.

Bolesne w skutkach "poskromienie złośnicy"

Gazeta cytuje wyniki firm ubezpieczeniowych, które szacują, że - ofiarami zazdrośnic pada co roku ponad 16 tysięcy samochodów. Po takim ataku niewinne auta nadają się najczęściej jedynie do złomowania! Do tego należy doliczyć jeszcze kilkadziesiąt doszczętnie zdewastowanych lub spalonych domów i mniejszy, choć nie mniej wartościowy sprzęt (łodzie, przyczepy kempingowe, elektronika). Koszty podnoszą też nieudane próby "poskromienia złośnicy" - wizyty w szpitalach do najtańszych przecież nie należą...- dodaje " SE"

Ona ma prawdziwy powód

Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że one (w przeciwieństwie do nas) przeważnie mają racje i prawdziwe powody do zazdrości... Dlatego zanim dacie jej pretekst, poważnie to przemyślcie - to się może źle skończyć! - radzi "Superak".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: uczucie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje