Reklama

Chcemy szczupłych ciał!

Niektórzy twierdzą, że moda na kobiety o figurze modelki została wylansowana przez show-biznes, a faceci tak naprawdę nie marzą o niczym innym, tylko o zaokrąglonych damskich kształtach. Nic bardziej mylnego.

Dość z polityczną poprawnością! Nie będziemy mówić, że nie możemy żyć bez fałdek na kobiecym brzuchu tylko po to, żeby poprawić nastrój nieco bardziej szczodrze obdarzonym przez naturę. Nasze panie ciągle nam powtarzają, że podstawą stosunków damsko-męskich powinna być wzajemna szczerość, więc bądźmy szczerzy.

Reklama

Pora wreszcie głośno powiedzieć, że nie jesteśmy wcale znudzeni płaskimi brzuchami, smukłymi nogami i szczupłymi udami. Nie przeszkadzają nam nawet mniejsze piersi, jeśli są odpowiednio jędrne i kształtne. Jesteśmy w stanie się poświęcić i oglądać szczupłe ciała w filmach, reklamach i na plakatach. I to 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Może rzeczywiście to telewizja i show-biznes wyprały nam mózgi i wypaczyły gusty. Może marzą nam się figury, które dla niewielu zwykłych śmiertelniczek są dostępne, nawet jeśli będą sobie ordynować nie wiadomo jak drakońskie diety. Ale przecież gdyby ideały chodziły grupkami po ulicach, to przestałyby być aż tak pożądane i interesujące.

Owszem, ma swoje zalety kobieta o figurze pełniejszej. A jeśli owa pełnia jest odpowiednio podzielona między pupę i biust, z pewnością niewiasta taka nie będzie narzekała na brak adoratorów. Ale choć będziemy z nią sypiać, to nie ona będzie nam się śnić po nocach.

Mówimy czasem, że kochanego ciała nigdy za dużo. I to prawda, bo przecież miłość jest irracjonalna, a mężczyzna potrafi wiele wybaczyć kochanej kobiecie. Nie oznacza to jednak, że skoro mu się podoba jego może i nieco kształtniejsza niewiasta, to nie może z przyjemnością popatrzeć na smukłe figury i że nie będzie się za nimi łapczywie oglądał na ulicy. Tak jak kobiety zawsze będą się oglądać za muskularnymi brunetami, a nie wychudzonymi rudzielcami, nawet jeśliby takiego cherlaka miały na co dzień w łóżku i były w stanie zrobić dla niego wszystko.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Biznes | show | show-biznes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje