Reklama

Albo telewizor, albo seks

Z badań włoskiego seksuologa, Serenella Salomoni, wynika, że pary, które posiadają w sypialni telewizor uprawiają seks rzadziej niż ci, których kino domowe znajduje się w salonie.

W badaniach Salomoniego wzięło udział nieco ponad 530 włoskich par. Okazało się, że dwa główne powody, dla których pary decydują się na wstawienie do sypialni telewizora, są związane z rozbieżnością gustów i dziećmi.

Walka o pilota

Reklama

Po pierwsze, sypialnia rodziców jest czasem jedynym miejscem, w którym mogą "ukrywać" przed wiecznie żądnymi bajek pociechami telewizor. Po drugie, partnerzy często mają odmienne upodobania co do programów TV. Jeśli konflikty na tym tle zdarzają się często (lub jej serialne zawsze są emitowane w porze ważnych rozgrywek), w domu pojawia się drugi telewizor. Najczęściej w sypialni.

Co prawda Salomoni nie popiera oglądania TV w łóżku, ma jednak kilka rad dla tych, którzy nie potrafią z telewizora w sypialni zrezygnować.

Boks na seks

Po pierwsze, warto kupić fotele lub niewielką sofę przeznaczone właśnie do seansów telewizyjnych (łóżko ma służyć wyłącznie do spania i uprawiania seksu).

Po drugie, warto wiedzieć, jakie programy mogą sprawić, że będziemy częściej uprawiać seks. Z prezentowanych badań wynika, że najlepsze są... reality shows i boks. Salmoni nie wyjaśnia dlaczego (poza lakoniczną wypowiedzią dotyczącą wpływu rozemocjonowania na pożądanie), jednak zalecenia sprawdzały się wśród uczestników badań.

Jest jeszcze coś. Jeśli nie wierzysz, że reality shows i boks mogą poprawić twoje życie seksualne, postaw na bardziej pikantne produkcje. Nie ma przecież lepszego miejsca na oglądanie filmów dla dorosłych niż sypialnia, gdzie szybko możecie wypróbować nowe pomysły.

Tłum. KP

Chcesz się dowiedzieć czegoś nowego na temat uwodzenia? Koniecznie weź udział w naszym czacie!

Intimate Medicine

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pary | telewizory | kino domowe | W sypialni | seks | telewizor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje