Reklama

A może jeszcze raz? Czyli jak często to robimy

Według badania przeprowadzonego przez portal C-Date.pl, najczęściej w Europie kochają się Włosi i Hiszpanie.

Nie jest chyba zbytnim zaskoczeniem, że to na południu Europy najchętniej korzystamy z łóżkowych uciech. Ciepły klimat i gorący temperament narodów południowych znacznie temu sprzyja! Zdecydowany prym wiodą...katoliccy Włosi - prawie ¼ z nich deklaruje, że miłosne igraszki to dla nich codzienność.

Niemcy na szarym końcu

Reklama

Srebrny medal w tej konkurencji zdobyli gorący Hiszpanie - przeszło 20% z nich na pytanie, czy uprawiają seks codziennie, odpowiedziało twierdząco. Ostatnie miejsce podium należy do Belgów. Wyprzedzili oni m.in. Francuzów, uważanych za najlepszych kochanków Europy. Na szarym końcu klasyfikacji znaleźli się Niemcy - do codziennej aktywności seksualnej przyznaje się tylko 11%.

Raz w tygodniu to norma

Najczęstszą odpowiedzią o częstotliwość miłosnych igraszek było "raz w tygodniu". Odpowiedziała tak prawie połowa respondentów. Badani, którzy robią to codziennie, to również całkiem niezły odsetek. W całej Europie, to przeszło 17%. Najmniej aktywnymi seksualnie narodami są głównie protestanckie kraje północy. Zaledwie 59% Niemców, 46% Szwedów czy 55% Norwegów deklaruje, że do łóżka ze swoim partnerem idzie raz w tygodniu lub częściej.

 


materiały promocyjne

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks | Hiszpania | Włochy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje