Reklama

30-latkowie są najbardziej sexy!

Skończyłeś 30 lat? To nie tragedia! Jeśli sądzisz, że mając 30 lat nie jesteś już ciekawy, nie możesz się bardziej mylić. Kobiety uważają facetów w tym wieku za najgorętszy towar!

30-latkowie stanowią grupę mężczyzn, która ma największe szanse na skuteczne uwodzenie kobiet. Zastanawiasz się dlaczego? Ten wiek jest połączeniem idealnej mieszanki: młodzieńczej energii, dojrzałości i mądrości. Panowie w tym wieku nie mają jeszcze zbyt dużego bagażu emocjonalnego i są bardziej, niż ich młodsi koledzy, przygotowani do wzięcia odpowiedzialności za swoje działanie. A to przyciąga kobiety, jak magnes...

Reklama

Korzyści z posiadania 30-stki

Lata złych nawyków i totalnej rozpusty co prawda się skończyły, ale zaczął się nowy, równie atrakcyjny etap! A więc co takiego może przewyższać nastoletni entuzjazm? Pierwsza i najbardziej oczywista korzyść z posiadania "30-stki" to, oczywiście, zdecydowanie większy wachlarz kobiet do wyboru. 30. rok życia upoważnia do spotykania się zarówno z młodszymi, jaki i starszymi kobietami, bez zbędnego zakłopotania.

Panowie w tym wieku mają wciąż młodzieńczy i atrakcyjny wygląd, a równocześnie wydają się mądrzejsi i bardziej doświadczeni. Przedział wiekowy kobiet, z którymi wypada im się spotykać, wyraźnie się zwiększa - od 20 do 40 lat, od studentek do rozwódek. Te kobiety są bardzo różne od siebie i panowie 30-latkowie mają im znacznie więcej do zaoferowania niż dwudziestoparolatkowie. Na przykład, są zdecydowanie bardziej stabilni ze względu na ukształtowaną osobowość, są zręczniejsi w komunikacji i mają więcej zrozumienia dla kobiet, co daje im zdecydowana przewagę nad lekkomyślnymi i popędliwymi 20-latkami. Są też bardziej pewni siebie ze względu na swoje dotychczasowe osiągnięcia zawodowe i kształtujący się status społeczny.

Co 30-latek potrzebuje zmienić?

Każdy kolejny okres w życiu jest nieco inny, jednak nie oznacza to zaraz, że i gorszy. Każdy kolejny okres wymaga też wprowadzenia pewnych zmian. Gdy jesteśmy młodsi, pewne rzeczy są po prostu brane przez nas za pewnik, ale kiedy wkraczasz w trzydziestkę, musisz dokonać pewnych poprawek. Tak, 30-latkowie z pewnością muszą większą uwagę przywiązywać do troszczenia się o swoje ciało. Ich metabolizm zwalnia, a ich organizm nie potrzebuje już tak ogromnych ilości pokarmu, jakie spożywali do tej pory. Coraz trudniej jest również przetrzymać całą noc na piciu i ostrej zabawie.

Z kolei jeśli w wieku 30 lat chcesz w końcu osiągnąć sukces z kobietami, musisz także zmienić sposób, w jaki je poznajesz. Podstawowa zasada - nie szukaj ich na imprezach. Zajęcia z gotowania czy tańca są o wiele bardziej do tego odpowiednie. Zajmij się jakimś hobby, lub przyłączyć się do centrum fitness lub siłowni i upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu.

Wiele osób właśnie po ukończeniu 30. roku życia decyduje się na małżeństwo. Skorzystaj z tego - wesela to także doskonała okazja na znalezienie tej właściwej kobiety.

Niestety, naiwna nastolatka u boku przestaje pasować do 30-letniego faceta. Nie jest też gwarancją szczęścia ze względu na zbyt dużą różnice wieku i brak wspólnej płaszczyzny porozumienia. Ale taka sympatyczna dwudziestka, rozgrzana trzydziestka albo rycząca czterdziestka? Miła perspektywa...

Co jeszcze 30-latek powinien wiedzieć?

Mężczyźni, którzy z powodzeniem uwodzą kobiety mają świadomość swoich pozytywnych cech i wiedzą, jak je uwypuklać. Mają też świadomość swoich słabości i umiejętność ich ukrywania. W wieku 30 lat mężczyznom łatwiej określić, czego chcą, czego mieć nie mogą, a to sprawia, że są w stanie odpowiednio ukierunkować swoją energię. Dojrzały mężczyzna może wreszcie poznać tę "właściwą partnerkę", jeśli jest w stanie ocenić, z którą ma największe szanse i nie robi nic w stosunku do kobiety, z którą szans nie widzi. Pamiętajcie panowie, koncentrowanie się na odpowiedniej grupie docelowej jest już połową sukcesu!

Tłum. MT

Intimate Medicine

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: sexy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje