Reklama

13 patentów na dobry seks

W łóżku jak w kartach - wygrywa ten, kto popełni najmniej błędów. Oto 13 podstawowych do uniknięcia. Koniecznie.

Wklepanie do wyszukiwarki hasła "błędy facetów w łóżku" skutkuje pojawieniem się 187.000 wyników pochodzących z kobiecych portali, forów dyskusyjnych, artykułów i blogów. Ustaliliśmy 13 prostych powodów, które gaszą kobiece pożądanie, i tyleż sposobów, by tego uniknąć. Siadasz do gry?

Reklama

ROZBIERANIE JEST SEKSY

Może to wpływ programów z Davidem Copperfieldem, ale nasza chęć do jednoczesnego rozpinania stanika i zdejmowania jej spodni, bez przerywania gry wstępnej i oczywiście zdejmowania własnych spodni, ma w sobie coś z magicznych sztuczek i budzi powszechne kobiece zdziwienie. Co więcej, gdy już udaje się nam wyskoczyć z ubrania i zedrzeć z niej resztkę, która nie dała się normalnie zdjąć, okazuje się, że stoimy przed nią nadzy, z erekcją jak Pałac Kultury, ale za to w skarpetkach.

Trzeba naprawdę bardzo kochać, żeby wytrzymać taki widok. Zamiast się szarpać, zróbcie z rozbierania seans: patrzcie na siebie i powoli zdejmujcie sztuka po sztuce. Możesz wyciągnąć do niej pomocną dłoń, ale ona sama zrobi to seksowniej.

POWIEDZ TO GŁOŚNO

Podgryzamy im płatki uszu, sapiemy, dyszymy, szepcemy, wkładamy język, a wszystko przez to, że wbito nam kiedyś do głowy podział na mężczyzn wzrokowców i wrażliwe słuchowo kobiety. Nie znaczy to, że nie ma w tym ziarna prawdy, ale statystycznie ponad 15 proc. kobiet przyznaje się do oglądania z podnieceniem ostrej pornografii, więc podział nie jest taki jednoznaczny.

Jednoznaczna natomiast jest kobieca opinia, że jeżeli już pieścić uszy, to delikatnie, i jeżeli już do nich mówić podczas seksu, to z sensem. Nie wszystkie kobiety przepadają za łóżkowym świntuszeniem, ale wszystkie chętnie posłuchają komplementów na temat swojego ciała i urody. Nie musisz szeptać, ponieważ odkryto pozytywny związek między hałasem a seksem. Niewielka część ucha jest stymulowana przez głośniejsze dźwięki i, pobudzona, wysyła sygnał do ośrodka przyjemności w jej mózgu. Mów normalnym głosem (dla niej i tak będzie głośno ze względu na bliskość), a dotyk twoich ust będzie dla niej bardzo przyjemnym doznaniem.

POCAŁUNKI SĄ THE BEST

To motyw przewodni wszystkich narzekań na nasze miłosne umiejętności. One mogłyby robić to godzinami, a my traktujemy całowanie jako jeden z elementów gry wstępnej, które, jak wszystko, ma swój czas i miejsce. Najpierw całujemy chwilę w usta, potem w szyję, trochę czasu spędzamy między piersiami i nurkujemy między uda - tak w skrócie wygląda erotyczny podbój. Jakby nie patrzeć, mało pasjonująco.

Dowiedz się więcej na temat: błędy | Piersi | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje