Zmywanie naczyń jeszcze nigdy nie było tak pożądane

Droga z kuchni do sypialni może być bardzo krótka /123RF/PICSEL

Jest sporo naturalnych i medycznych sposobów na poprawienie libido. Okazuje się, że temperaturę w waszej sypialni może podnieść również… zmywanie naczyń.

Reklama

Proza życia w postaci nużącej lub męczącej pracy w połączeniu z licznymi obowiązkami domowymi i wychowywaniem dzieci sprawia, że często nie mamy tyle apetytu na seks, co kilka lat wcześniej.

Partnerstwo to podstawa

Szczególnie narażone na to są kobiety, które - czy wam się to drodzy panowie podoba czy nie - wielokrotnie mają pracy na dwa etaty, a ten "domowy" wcale nie ustępuje intensywności zawodowemu.

Reklama

Jak to zmienić? Nie jest tajemnicą, że najlepszą receptą jest partnerstwo, polegające na solidarnym i sprawiedliwym dzieleniu się obowiązkami. Warto o tym pamiętać, bo taki podział może mieć zbawienny wpływ na atmosferę w waszej sypialni.

Lepiej pozmywaj naczynia

Amerykańska Rada Współczesnych Rodzin z Austin w Teksasie opublikowała raport, z którego wynika, że znakomite przełożenie na podniesienie libido ma... zmywanie naczyń.

Kobiety pozostające w związkach, podano w dokumencie, które same zmywały naczynia, miały mniej satysfakcjonujące życie seksualne od swoich koleżanek, dzielących się obowiązkami z partnerami.

Panowie, wiecie już co zrobić po dzisiejszej kolacji z brudnymi naczyniami...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje