Reklama

Wygląd MA znaczenie, czyli o romansach w sieci...

Odwieczny dylemat - dobra prezencja czy osobowość? W Internecie nie możemy zdać się na łaskę tajemniczo przyciągających feromonów oraz seksownego brzmienia głosu. Sprawdziliśmy, co tak naprawdę przyciąga do siebie ludzi poznających się w wirtualnym świecie.

Pokaż mi swoje zdjęcie, a powiem  ci... czy mi się spodobasz

Wzrokowcy w Internecie czują się jak ryba w wodzie. Nic dziwnego, zdjęcia to główny sposób internetowej komunikacji. Podobno pierwsze wrażenie odczuwamy już po kilkunastu sekundach kontaktu. Zrozumiały jest więc fakt potwierdzony przez badania portalu C-Date.pl. - wybierając partnera online niezależnie od wieku, płci i narodowości największą uwagę zwracamy na zdjęcie.

Atrakcyjne kobiety i mężczyźni nie mogą narzekać na brak powodzenia na portalach internetowych. Co jednak zrobić, jeżeli wolelibyśmy na początek nie rozpraszać swojego partnera pięknem zewnętrznym, a skierować jego uwagę na osobowość i intelekt? Nie mówiąc o nieśmiałości, która na początkowym etapie znajomości potrafi intrygować i dodawać smaczku...

Reklama

Ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy preferują przyciąganie płci przeciwnej przede wszystkim urodą ducha ma do zaoferowania portal C-Date.pl. Daje on możliwość dodania zdjęcia w formie rozmytej, a następnie przy przechodzeniu na kolejne etapy znajomości pojawia się możliwość pokazania konkretnej osobie swego zdjęcia w pełnej okazałości.

Do kobiet - bez słownika ani rusz!

  W Internecie wszyscy jesteśmy wzrokowcami, jednak... kobiety nieco mniej. Mężczyźni, cóż... w wirtualnym świecie jak w życiu - wygląd wybranki bezkonkurencyjnie dominuje wśród wszystkich innych aspektów. Płeć piękna natomiast, dzięki swej dociekliwości, potrafi wysnuć o swym potencjalnym parterze wnioski nawet na podstawie sposobu pisania.

W badaniach okazało się także, że aż 29% kobiet największą uwagę zwraca na to, jak komunikuje się potencjalny partner. Zatem panowie powinni mieć się na baczności i na wszelki wypadek uruchomić autopoprawki w tekście -  nawet najatrakcyjniejsza fotografia nie przysłoni błędów ortograficznych czy kolokwializmów! Nigdy nie wiemy, kto siedzi po drugiej stronie, a warto wywrzeć wrażenie czymś więcej niż tylko piękną fotografią! 

Jak dobrze mieć hobby


Niezależnie od płci, u przyszłego partnera szczególną uwagę zwracamy na hobby i zainteresowania. W badaniach 32% wszystkich respondentów przyznaje, że jest to najważniejszy dla nich aspekt. Seks zaczyna się jednak w głowie; potrafimy skutecznie oczarować kogoś swoją osobowością. Tak jak bohaterowie "Samotności w sieci" J.L. Wiśniewskiego - dwoje ludzi z zupełnie różnych światów, a mimo to - coś zaiskrzyło.

Dlatego też wg badań najmniej istotną jest dla nas informacja dotycząca zawodu - tylko 3% mężczyzn i 4% kobiet uważa ją za najważniejszą. Podsumowując - niezależnie od tego, czy jesteśmy inżynierami, czy freelancerami, oryginalne hobby plus intrygujące zdjęcie zwiększają naszą szanse przeżycia szalonej randki!

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: c-date | internetowa randka | znajomość | wygląd | błędy językowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje