Ważniejsze niż seks? Co dziesiąta osoba robi to w łóżku

Smartfon najbliższym przyjacielem człowieka? /123RF/PICSEL

Nie jest tajemnicą, że jesteśmy coraz mocniej uzależnieni od nowoczesnych technologii. Okazuje się, że ze smartfonem nie potrafimy się rozstać nawet w trakcie… miłosnych uniesień w sypialni.

Reklama

Zdrada w związku. Kobiety zgadzają się na... więcej

Wiadomo, że telefony komórkowe ułatwiają życie. Dostęp do internetu sprawia, że żadna ważniejsza wiadomość nie ujdzie naszej uwadze, a cały szereg aplikacji potrafi naprawdę usprawnić codzienne funkcjonowanie.

Powiadomienie za wszelką cenę

Reklama

To wszystko prawda. Ale prawdą jest też fakt, że bardzo często nie potrafimy powiedzieć sobie "dość" i tkwimy z nosem w smartfonie, marnując czas - chociażby w mediach społecznościowych - skrolując paluchem ekran w poszukiwaniu... nie wiadomo czego.

Badania, na które powołuje się "The New York Post" (a przeprowadzone na grupie 1000 osób) wskazują, że z telefonem komórkowym nie umiemy się rozstać nawet w najbardziej intymnych sytuacjach.

Romantyczne chwile i komórka

Okazuje się, że co dziesiąta osoba sprawdza nowe powiadomienia podczas... stosunku. Przypadłość ta częściej dotyka młodych kochanków. Wśród ankietowanych w przedziale wiekowym 18-34 była ona dwukrotnie częstsza niż w grupie 35-51.

Nie ma w tym - niestety - nic dziwnego. Amerykański tabloid przypomina badania przeprowadzone na Uniwersytecie Baylor w Teksasie w 2015 roku. Wyszło wówczas, że niemal 46 proc. osób korzysta z komórek podczas romantycznych chwil z partnerem.

Aparatu, jak się teraz dowiadujemy, część z nich nie jest w stanie odłożyć nawet w łóżku...

Jak długo według kobiet powinien trwać seks?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje