Reklama

Szkoła prymusów

Jeśli szukasz najlepszej szkoły dla dorosłych, zapisz się do Prywatnego Instytutu Wyższych Pragnień Men's Health. Uwaga, pierwszy egzamin masz już tej nocy!

Zaczynamy od psychologii, dzisiaj wieczorem przejdziemy do geografii, a potem kolejno: matematyki, wychowania fizycznego, nauk przyrodniczych i komunikacji.

Reklama

Podstawy programowe z psychologii

1. Badanie jej głęboko skrywanych pragnień (może być na kozetce)

PRZESTRASZ JĄ

Filmy to świetne wprowadzenie do seksu, ale zamiast pornosa, obejrzyjcie jakiś horror. A oto dlaczego: dziwnym trafem nasze poplątane zwoje mózgowe mogą czasami błędnie zinterpretować strach jako namiętność. Jeśli razem oglądacie ten film, istnieje duża szansa, że to ty staniesz się jej obiektem. Oby!

UWIEDŹ JEJ PODŚWIADOMOŚĆ

"Jednym z lepszych sposobów na uwiedzenie dopiero co poznanej kobiety jest odkrycie przed nią własnego czułego miejsca - twierdzi David Gives z Centrum Studiów Niewerbalnych. - Łatwym i niewerbalnym sposobem na zrobienie tego jest pokazanie miejsca na szyi tuż pod jabłkiem Adama". Gives twierdzi, że mężczyźni noszący rozpięte koszule i wycięcia w szpic, które odkrywają tę część szyi, podświadomie wysyłają przekaz, że są otwarci i przystępni - w przeciwieństwie do tych, którzy lubią ciasno zapięte kołnierzyki i krawaty.

WYKORZYSTAJ JEJ FANTAZJE

Z niedawnych badań wynika, że kobiety fantazjują na temat seksu dwa razy częściej niż mężczyźni. Dlaczego więc nie rzuca się na ciebie za każdym razem, kiedy cię zobaczy? Ponieważ w przeciwieństwie do twoich fantazji, klarownych jak bulion mamusi, erotyczne marzenia kobiet są jak przydługie scenariusze brazylijskich oper mydlanych. Możesz ją skłonić do działania, podrzucając odpowiedni scenariusz. Na przykład: "Zawsze podobały mi się te krótkie fartuszki pokojówek we francuskich filmach". Całe godziny będzie marzyć, że jest pokojówką zakochaną w swoim pracodawcy, przystojnym i dobrym baronie (oczywiście, odpowiednio bogatym) i może z powodu braku prawdziwego barona w jego roli obsadzi ciebie.

Dowiedz się więcej na temat: Men's Health | szkoła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje