Reklama

Szczęście chodzi parami czyli seks i pełna kasa

Czy wiesz, że najczęściej seks uprawiają osoby, które zarabiają najwięcej? Z najnowszych badań na zlecenie C-Date.pl wynika, że 71% najlepiej zarabiających osób uprawia seks co najmniej raz w tygodniu. Z kolei, 22% osób, które pracują najdłużej deklaruje, że współżyje codziennie.

Bo to co nas podnieca, to się nazywa kasa ...


Jak pokazują międzynarodowe badania przeprowadzone przez C-Date.pl, największy w Europie serwis randkowy w kategorii Casual Dating, sukces w życiu zawodowym idzie w parze z powodzeniem w sferze seksualnej.

Im większe zarobki, tym wyższy odsetek osób, które uprawiają seks przynajmniej raz w tygodniu - aż 71 % respondentów może się pochwalić taką częstotliwością. Im chudszy portfel, tym większa prawdopodobieństwo, że  osoby te, nie uprawią seksu w ogóle.

Zaledwie połowa osób (55%), które zarabiają poniżej 500 euro miesięcznie, uprawia seks co najmniej raz w tygodniu.

Pracuj ciężko, baw się na całego


Badania potwierdzają, że im więcej mamy zajęć, tym lepiej organizujemy swój czas, znajdując go również na przyjemności. Dłuższa praca to więcej seksu? Właśnie tak - 22% badanych, którzy pracują ponad 50 godzin tygodniowo przyznało, że współżyje codziennie.

W przypadku pracujących poniżej 20 godzin, wskaźnik ten wynosi tylko 14%, a 26% z nich nie uprawiało seksu od co najmniej pół roku!

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks | badania | zarobki | łózko | wykres | praca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje