Reklama

Szczegóły, dzięki którym twoje oświadczyny będą wyjątkowe

Planujesz oświadczyny? Chcesz, aby ta chwila była zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojej drugiej połówki najlepszym dniem w życiu? A może podobają Ci się oryginalne zaręczyny i chcesz dać upust swojej kreatywności? Poznaj szczegóły, dzięki którym Twoje oświadczyny będą naprawdę niesamowite, a Ty pokażesz się z najlepszej strony. Uwierz w siebie i dokładnie wszystko zaplanuj, a uroczyste „tak” będziesz miał gwarantowane!

Oryginalność, czyli np. srebrny pierścionek zaręczynowy

Reklama

Jeśli chcesz być naprawdę oryginalny, zacznij od poszukiwań idealnego, lecz niebanalnego pierścionka. Tutaj pojawia się pytanie: może srebrny pierścionek zaręczynowy? Będzie on idealny dla niekonwencjonalnych par, które doceniają symbolikę, a nie tradycję. Srebrny pierścionek zaręczynowy to bowiem odejście od tradycyjnego kruszcu, którym w tym przypadku jest złoto. Po pierścionek tego typu warto sięgnąć również wtedy, gdy Twoja wybranka nie lubi złotej biżuterii bądź zwyczajnie jest na nią uczulona – o takich rzeczach musisz wiedzieć wcześniej, jeśli nie chcesz zaliczyć sporego nietaktu!

Odpowiednie miejsce, czas i aranżacja

Na idealne i oryginalne zaręczyny składa się kilka elementów, chociażby takich jak miejsce, czas i aranżacja. Wszystko to zależy od Ciebie, dlatego dobry plan jest tutaj mile widziany. Nietypowe miejsce, aranżacja zgodna z hobby Twojej dziewczyny albo po prostu uroczysta kolacja z kwiatami i mnóstwem świec – każdy ma inne wyobrażenia, co musisz wziąć pod uwagę. Istotny jest także czas – nie oświadczaj się byle jak i w pośpiechu. Niech to będzie czas tylko dla Was, okraszony wspólnym wieczorem, a nawet całym dniem spędzonym w towarzystwie dobrego jedzenia i tego, co lubicie najbardziej. Udana aranżacja to też np. nietypowa wycieczka, niekoniecznie w najbardziej romantyczne miejsce świata – to Ty decydujesz, jak zaaranżować to wielkie wydarzenie tak, aby było wyjątkowe w każdym calu!

Podchwycenie preferencji drugiej połówki i subtelny kompromis

Nie masz pomysłu na udane zaręczyny? Pamiętaj o tym, by uwzględnić nie tylko własne oczekiwania, ale i preferencje drugiej połówki! Do Ciebie należy trud zdobycia informacji o tym, jak Twoja dziewczyna wyobraża sobie idealne zaręczyny. Jeśli chcesz zorganizować wszystko w tajemnicy, śmiało podpytaj nie ją samą, ale jej przyjaciółki, które na pewno skutecznie rozwieją Twoje wątpliwości. Jeśli Wasze wizje zaręczyn się wzajemnie wykluczają, nic straconego! Masz czas, aby pójść na odpowiedni kompromis i w scenariusz wymarzonej, tak ważnej chwili wpleść zarówno elementy odpowiadające Tobie jak i Twojej wybrance. Do dzieła! Uzbrój się w cierpliwość, pamiętaj o tych istotnych szczegółach i nie daj się emocjom – niech to będzie Wasz najprzyjemniejszy i najbardziej udany dzień w życiu! 

materiał zewnętrzny

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pierścionek zaręczynowy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje