Reklama

Skuteczne randki, na które nie wydasz majątku

Czy pierwsze spotkania z dopiero co poznaną dziewczyną zawsze muszą kończyć się spustoszeniem twojego portfela? Radzimy jak uniknąć wydatków, a do tego zyskać kilka punktów w oczach twojej nowej wybranki.

Z rozpoczęciem nowego związku zawsze wiążą się większe lub mniejsze inwestycje. Umawiając się na pierwsze randki łatwo wpaść w pułapkę wydawania pieniędzy na obiady w drogich restauracjach, bilety do kina lub inne atrakcje, które dużo kosztują, a nie zawsze mogą okazać się świetną zabawą.

Reklama

Należy pamiętać, że kobiety, z którą zaczęliśmy się umawiać nie zdobędziemy pieniędzmi, a osobowością, pomysłowością i poczuciem humoru.

Dlatego radzimy jak niedużymi nakładami finansowymi dopiąć swego i zaimponować, a w efekcie wpaść w oko twojej wybrance.

Zapomnij o rezerwacjach

Jeśli decydujesz się zabrać poznaną dziewczynę na miasto w celu zjedzenia wspólnie kolacji, to bynajmniej nie rezerwuj stolika w jakiejś wykwintnej restauracji. Pamiętaj, że idziesz na pierwszą lub drugą randkę, a nie na świętowanie dziesiątej rocznicy ślubu.

Wyboru lokalu dokonajcie już w trakcie samego spotkania - niewykluczone, że najdzie was ochota na jakiś określony smak lub plan kolacji spali na panewce i wieczór skończy się pysznym piwem w osobliwym pubie lub kawą w małej i nieznanej kawiarence.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że wspólnie "polując" na miejsce na randkę raczej nie wybierzecie drogiego lokalu.

Unikaj klubów

Głośne miejsca nie są najlepsze na rozpoczęcie znajomości. A zwłaszcza kluby, gdzie jednej nocy można wydać mały majątek na wejściówkę i drinki, które i tak ktoś prawdopodobnie nam rozleje. Lepszym wyborem może być... twój ulubiony lokal. Oczywiście pod warunkiem, że jest to miejsce przyjazne płci pięknej, a jego stała klientela nie narobi ci wstydu opowiadając o twoich ekscesach w zeszły weekend.

Jeśli miejsce to spełnia wspomniane warunki, to jest to świetny wybór na jedną z pierwszych randek. Dziewczyna z pewnością doceni to, że chciałeś pokazać jej gdzie i w jaki sposób spędzasz swój wolny czas. Ponadto, w znanym ci miejscu będziesz czuł się o pewniej niż gdzie indziej. Dodatkowym plusem może być wyposażenie lokalu w stoły do bilarda lub tarczę do darta. Szybka rozgrywka może znacznie uatrakcyjnić wasze spotkanie.

Klasyka zawsze się sprawdza

Zamiast miasta zaoferuj jej wyjazd poza nie. Mały piknik, czyli koc, przekąska i butelka wina (nie zapomnij o kieliszkach!) to świetna okazja do tego, aby pokazać swoją romantyczną stronę. Sama wycieczka tego typu będzie też trwała dłużej niż zwyczajna randka w kawiarni czy restauracji - wykorzystaj to!

Pomyśl o jej zainteresowaniach

Czym interesuje się poznana przez ciebie dziewczyna? Warto to wykorzystać planując spotkanie. Jeśli jest miłośniczką sztuki, to znajdź muzeum oferujące ciekawą wystawę, które możesz zwiedzić za darmo lub naprawdę małym kosztem. A może uwielbia odkrywać nowe smaki? Zaproś ją do siebie i spróbujcie ugotować coś, czego jeszcze nie próbowaliście.

Pokażesz się jej jako ktoś, kto nie boi się wyzwań i nowości. Pamiętaj tylko, aby odpowiednio przygotować swoje mieszkanie. Pamiętaj, że zasada "przez żołądek do serca" działa nie tylko na facetów. A do tego jesteście u ciebie...

 

 

 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: randka | klub | piknik | gotowanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje