Reklama

Siedem słów, które doprowadzą kobietę do szaleństwa

Ta wiedza może okazać się bardzo cenna /123RF/PICSEL

Niektórzy faceci mają zupełnie gdzieś słowa i niegrzeczny flirt, tkwiąc w przekonaniu, że wystarczy wydać trochę kasy, napiąć klatkę albo podjechać sportowym samochodem, żeby rozgrzać kobietę. Błąd, użycie odpowiedniego słowa-wytrychu czasem potrafi zdziałać cuda.

Eksperci twierdzą, że dobrze dobrane słowa mogą znacząco wzmocnić przeżycia seksualne i przenieść je na zupełnie inny poziom. Trzeba tylko wiedzieć, co powiedzieć, bo łatwo zabić atmosferę głupim tekstem w najważniejszym momencie. 

Reklama

Magazyn "Maxim" zebrał siedem haseł, które będą twoimi sprzymierzeńcami. Możesz skorzystać z ich pomocy w łóżku, wpleść je w nieprzyzwoitym smsie albo niespodziewanie wyszeptać jej do ucha zdanie, które utoruje wam drogę do dalszego działania.

1. Tak

Proste, ale według seksuologów niezwykle skuteczne w łóżku. Daje jej pewność oraz pokazuje, że wiesz czego chcesz i że wszystko idzie w dobrym kierunku, 

2. Jej imię

Psychologowie, których poproszono o opinię na temat słów-kluczy twierdzą, iż "kobieca przyjemność jest narcystyczna". To pokazuje, że skupiasz swoją uwagę tylko na niej.

3. Kocham

Wiadomo, tutaj już wymagana jest ostrożność i dobry kontekst. "Kocham cię" jest zarezerwowane tylko dla długoletnich partnerów, inaczej może całkowicie zabić atmosferę. Ale już "kocham twoje ciało" albo "kocham to, jak się poruszasz" to potencjalny sukces.

4. Mokra

Najwyraźniej używanie tego słowa wysyła sygnał do kobiecego ciała o podnieceniu. Jej organizm może zareagować dokładnie tak, jak to opiszesz, jeśli zrobisz to dobrze.

5. Ty

Podobnie jak z imieniem, tak i to słowo stawia kobietę w centrum całej akcji. A one uwielbiają być obiektem zainteresowań (nie mylić z byciem w centrum zainteresowania - to mają tylko tylko niektóre z nich!). Zwróć się do niej bezpośrednio: "masz", "wyglądasz", "jesteś".

6. Członek

Nic tak nie działa na kobietę, jak świadomość, że właśnie podnieciła faceta - wyglądem, słowami czy działaniem. Powiedz jej o tym. Ważne tylko, żeby nie używać politycznie poprawnego "penisa" albo wulgarnego "k***sa" - chyba że wiesz, że to lubi.

7. Potrzebuję

Mniej nacechowane emocjonalnie niż "kocham", ale może okazać się równie skuteczne. Warto odpowiednio okrasić to innymi słowami - bardziej lub mniej grzecznymi - żeby wyrazić ekscytację czy żądze. Dziewczyna chce wiedzieć, że za nią szalejesz.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje