Reklama

Sex Island: kontrowersyjna impreza, o której marzy niejeden!

Impreza na jachcie to tylko część atrakcji /123RF/PICSEL

​Sex Island jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych i najsłynniejszych za razem ofert wakacyjnych na świecie. To weekendowy rejs po Morzu Karaibskim i u wybrzeży Kolumbii kończący się imprezą na jednej z prywatnych wysp. Atrakcje? Armia prostytutek, tony narkotyków, strumienie alkoholu i muzyka.

Reklama

Poprzednia edycja spotkała się z gwałtownych reakcjami kolumbijskich władz. Ale właśnie ogłoszono, że Sex Island odbędzie się również w tym roku: potrwa od 14 do 17 grudnia, każdy z gości będzie miał do dyspozycji dwie prostytutki, nielimitowany alkohol oraz jedzenie. Organizator zapewnia też, że wyjazd jest "drug-friendly", a na uczestników czekają zabawy o niedwuznacznym charakterze...

Za całą akcją stoi firma Good Girl Company, specjalizująca się w sex turystyce i tego typu "wycieczkach".

Reklama

"Wszystkie dziewczyny czekają, aby cię zadowolić i sprawić, żebyś poczuł się jak król. Jeśli masz jakieś niecodzienne fantazje, poinformuj tylko obsługę." - czytamy na stronie firmy.

Bilet na Sex Island kosztuje 5 tys. dolarów, na rejs może pojechać maksymalnie 30 gości z 60 prostytutkami.

W zeszłym roku Good Girl Company próbowało dołączyć do oferty imprezę na terenie Kolumbii. Tamtejsi politycy jednak jednogłośnie sprzeciwili się łączeniu ich kraju z erotycznymi wakacjami. Zagrożono nawet natychmiastową deportacją każdego turysty, który weźmie udział w zabawie.

- To niedopuszczalne, że ktoś sprzedaje nasz kraj jako cel sex-wycieczek. Takiej turystyki nie chcemy - komentował sprawę kolumbijski polityk Sergio Londono.

- Walczymy z napaściami seksualnymi, znęcaniem się, nielegalną pornografią. Nie możemy jednocześnie pozwalać na coś takiego. To powinno być zakazane - mówił z kolei Minister Spraw Wewnętrznych Fernando Niño.

Organizatorzy, jak widać, nie odwołali imprezy, tylko przenieśli ją na prywatną karaibską wyspę należącą do pomysłodawcy Sex Island.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje