Reklama

Przygotowała ankietę dla... byłych chłopaków

Jedno z pytań: "Co można było zrobić lepiej?" /123RF/PICSEL

Chciała wyciągnąć wnioski ze swoich poprzednich związków i dowiedzieć się, czy na randkach nie popełniała jakichś błędów. Stworzyła więc kwestionariusz i rozesłała chłopakom, z którymi się spotykała.

Reklama

Katie Miller, studentka z Georgetown University w Stanach postanowiła stworzyć specjalną ankietę po tym, jak po raz kolejny została olana przez faceta, z którym się spotykała.

- Chcę zobaczyć, czy mogę zapobiec takim sytuacjom i zapytać, dlaczego się to stało bez wdawania się w krępujące rozmowy - komentuje swój pomysł Amerykanka.

Reklama

Miller prosi w ankiecie swoich byłych o opinie i komentarze. Kwestionariusz zawiera takie pytania jak "Co jest nie tak z Katie?", "Co jest nie tak z Tobą?", "Czy poleciłbyś Katie innym facetom?", "W którym momencie wiedziałeś, że się nie uda?" i najlepsze, w iście korpo stylu: "Czy chcesz pozostać na liście moich kontaktów, na wypadek gdyby pojawiła się kolejna okazja do spotkania?".

Jej znajoma wrzuciła ankietę na swojego Twittera:

Dziewczynę najbardziej zainteresowały odpowiedzi na pytanie: "Co Katie mogła zrobić, żebyście lepiej spędzili czas?". Pojawiły się komentarze: "Pójść ze mną do baru", "Zrobić mi masaż" albo... "Nie gryźć".

Miller przyznaje, że ma nadzieję poznać lepiej siebie z innej perspektywy, dowiedzieć się, czego chcą faceci i być może znaleźć wreszcie tego właściwego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje