Reklama

Poranny seks lepszy niż espresso?

Przed tobą kolejny trudny dzień w pracy? Jest sposób na to, żeby się rozluźnić i rozpocząć dzień z uśmiechem na twarzy.

Reklama

Wystarczy, że rano, któreś z was rozpocznie miłosne igraszki. Bowiem największe uniesienia zwykle przeżywa się rano. Pomiędzy godziną szóstą rano a ósmą orgazmy są niepowtarzalne. Z wielkim prawdopodobieństwem o tej porze również jest największa szansa, że się pojawi.

Reklama

Wszystko przez nasze hormony. Zarówno męskie, jak i żeńskie. Te dwie poranne godziny, to pora, kiedy wprost szaleją w organizmie. Z tego powodu poranek to najlepsza chwila na seks. Nawet na szybki przelotny seks przed , śniadaniem i wyjściem do pracy.

Poranny seks ma same zalety. Dzięki koktajlowi endorfin gwarantuje dobre samopoczucie przez większą część dnia, a dzięki wzroście poziomu testosteronu działa lepiej niż najmocniejsze espresso.

Może zastąpić poranne , czy to biegi, czy rozciąganie. Jest więc idealnym rozwiązanie dla ludzi, którzy nie lubią się ruszać, ponieważ nie sprawia im to przyjemności.

Najważniejszym jednak jest to, aby poranny seks był spontaniczny, a nie wyreżyserowany z zegarkiem w ręku. Nie może działać jak dzwoniący budzik.

Nie możemy się do niego zabierać na rozkaz dzwonka, a powinniśmy rozpocząć spokojnie z pewną dozą romantyzmu.

Niestety z powodu porannego zabiegania nie ma czasu na zbyt wiele eksperymentów. Powinien to być raczej szybki, klasyczny seks. Im dłużej zaczniemy się nad nim rozwodzić, tym bardziej prawdopodobne, że się spóźnimy do pracy, a dzieci do szkoły.

Może brzmi to brutalnie, ale niestety taka jest prawda. Podobnie, jak z porannym wyjściem do toalety. Gwarantujemy, że po wizycie w świątyni dumania ochota na seks przejdzie bezpowrotnie, a wy pojedziecie do pracy wkurzeni i spięci. Żeby tego uniknąć rozważcie poranne podreperowanie stanu swoich endorfin.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: poranny seks | seks | seks i związki | endorfiny | testosteron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje