Popularne ćwiczenie zdziała cuda w waszej sypialni

Sport może wpłynąć na temperaturę w waszej sypialni /123RF/PICSEL

Nie jest tajemnicą, że regularna aktywność fizyczna ma pozytywne przełożenie na stan naszego zdrowia i samopoczucie. Pewne ćwiczenia mogą również pomóc w podniesieniu… libido – podaje "Daily Star".

Reklama

Piękne i skąpo ubrane dziewczyny - najlepsze galerie!

Sportowy i zdrowy tryb życia sprawia, że mamy więcej energii, lepszą sylwetkę i czujemy się we własnych oczach bardziej atrakcyjni.

Reklama

Wyższa samoocena przekłada się oczywiście na naszą dyspozycję w sypialni, ale to nie koniec wpływu sportu na libido.

Kłopoty z popędem seksualnym

Szacuje się, że nawet połowa kobiet może mieć problem z osiągnięciem orgazmu i popędem seksualnym. Spadek libido dotyka również z wiekiem co piątego mężczyznę.

Rzecz jest zatem poważna, dlatego warto testować rozwiązania, które mogą przynieść poprawę satysfakcji z życia seksualnego. Z tego założenia wyszli też badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco.

Zbawienny wpływ jazdy na rowerze

Amerykanie postanowili przyjrzeć się, jak na libido kobiet wpływa... jazda na rowerze. Przeprowadzono ankietę w gronie 3118 pań. Połowa z nich jeździła okazjonalnie, 34 procent wcale, a reszta była zadeklarowanymi cyklistkami.

Okazało się, że panie jeżdżące regularnie na rowerze mają bardziej satysfakcjonujące życie seksualne! Nie uskarżają się na problemy z orgazmem, częściej też mają ochotę na współżycie.

Panowie, dobrze wiecie, co z tą wiedzą zrobić. Wiosna się rozkręca, warunki pogodowe sprzyjają, zaplanujcie wspólny weekend za miastem i - wskakujcie na rowery!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje