Reklama

Pocałunek idealny: One wiedzą, jak to się robi!

Opanowanie sztuki pocałunku wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe. Choć wielu z nas wydaje się, że jesteśmy w tej dziedzinie mistrzami, kobiety często sądzą zupełnie inaczej. Co zatem robić? Okazać pokorę i przyjąć cenną lekcję od płci pięknej.

Reklama

Akurat tak się dobrze składa, że mamy dla was bardzo ciekawe wideo szkoleniowe, przygotowane przez redakcję Playboya. W roli trenerek występują dwa urocze "króliczki", Dani Mathers i Anette White, dzięki którym wiedzę można przyswoić w sposób łatwy, lekki i przyjemny.

Filmowi towarzyszy także bardzo miły dla ucha głos lektorki, która krok po kroku objaśnia, co i jak powinniśmy robić, by w żaden sposób nie zaburzyć tego delikatnego procesu. Zatem przyjrzyjmy się jak to robią kobiety i jak chcą, byśmy robili to i my.

Krok 1 - uwodzenie


Nie przechodzimy od razu do rzeczy. Kobiety potrzebują trochę gry wstępnej. W stadium początkowym ważny jest kontakt wzrokowy oraz dotyk. Silny, męski, zdecydowany. Kobiety lubią być czasem zniewolone. Nie krępujmy się zatem - na tym etapie wręcz trzeba złapać za włosy, bądź nawet za kark. Rzecz jasna - z wyczuciem! I pamiętajcie, że na tym etapie się nie spieszymy. Stopniowo budujemy napięcie.

Krok 2 - pocałunek


Najważniejszy jest pierwszy dotyk ust. Powinien być delikatny, nigdy agresywny, czy łapczywy. Nasze usta dopiero się poznają. Stopniowo możemy przechodzić na dalsze stopnie wtajemniczenia. Ale ze świadomością, że nadużywanie języka, zębów, czy siły nie działa na naszą korzyść. Obserwujmy reakcję naszej partnerki. To dużo mówi o tym, czy robimy to dobrze, czy po prostu partaczymy robotę.

Krok 3 - ekspansja


Pamiętajcie panowie - pocałunki zawsze mogą przenieść się na inne partie ciała, a wtedy... No cóż, to już materiał na zupełnie inny materiał wideo...

Reklama


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pocałunek | playboy | króliczki | napięcie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje