Reklama

Pięć zaskakujących rzeczy, które podobają się kobietom

Czasem drobny element, który uznajesz za skazę, może działać na twoją korzyść /123RF/PICSEL

Ciało, muskulatura, ubranie czy, nie czarujmy się, kasa - o tym wiadomo, że dodaje facetom uroku. Ale są też mniej oczywiste elementy naszej aparycji, które w dziwny sposób przyciągają kobiety.

Ogólne wyobrażenie o tym, co kręci płeć piękną zawiera w sobie wygląd filmowego amanta, drogi samochód, dobrą pracę, a ostatnio idealnie przyciętą brodę. Tylko, że to oczywistości. Prawdziwy urok mężczyzny może kryć się w detalach, których oni sami nie traktują jako specjalnie atrakcyjne.

Reklama

Nie mówimy tutaj o poczuciu humoru i osobowości. Wiadomo przecież, że to najważniejsze (tak przynajmniej możemy sobie wmawiać). W serwisie Reddit pojawiło się pytanie do kobiet o szczegóły w wyglądzie facetów, które im się podobają, a niekoniecznie uchodzą za pociągające.

1. Blizny

Według internautek blizny opisują mężczyznę, opowiadają jego historię i mówią, kim jest. Skóra gładka jak ze stockowego obrazka niesie ze sobą przekaz: "ten gość jest nudny". Choć najczęściej je ukrywamy, czasem nawet usuwamy z pomocą chirurgii plastycznej, mogą dodawać typowo męskiego uroku.

2. Łysina

Przez lata obiekt drwin, teraz wchodzi do łask. Niektóre kobiety przyznają, że jest coś dziwnie pociągającego w łysych facetach. Nowa "moda" na łysinę sprowokowała badania na ten temat. Według naukowców brak włosów może podobać się paniom, gdyż świadczy o wysokim poziomie testosteronu. Poprzez pierwotny instynkt postrzegają łysych jako silnych samców.

3. Wory pod oczami

To chyba najdziwniejsza rzecz, która może podobać się kobietom. Oznaka zmęczenia, niewyspania czy nawet problemów z narządami, takimi jak tarczyca. Niemniej pojawiły się komentarze mówiące, że dzięki temu mężczyźni wyglądają jak postaci z mrocznych filmów.

4. Krzywe zęby

Oczywiście bez przesady. Okazuje się, że panie nie zawsze lecą na chłopców z idealnie wymodelowanym zgryzem jak z reklamy pasty do zębów. Delikatne niedoskonałości dodają autentyczności i wyróżniają z tłumu.

5. Włosy na ciele

Chyba najmniej kontrowersyjny temat. Od lat wiadomo, że są rzesze kobiet, które szaleją za owłosionymi klatami. Po raz kolejny - kwestia zwierzęcego instynktu.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje