Reklama

Najbardziej absurdalne seksualne zabawy

Zastanawialiście się może kiedyś, jakie są najdziwniejsze zabawy erotyczne na świecie? Wybraliśmy dla was kilka.

W Polsce swego czasu wśród młodzieży bardzo popularna była gra w "słoneczko’, choć wiele osób twierdzi, że to jedynie rozdmuchana przez brukowce plotka. Jak na polskie warunki sprawa wywołała wielkie emocje.

Reklama

"Słoneczko" nie jest jednak najdziwniejszą zabawą erotyczną, jaką wymyślił człowiek. Dziennikarze brytyjskich mediów zrobili sondę i wybrali cztery seksualne perwersje, które zostały uznane za najbardziej absurdalne lub zniesmaczające, a jednocześnie najczęstsze. To znaczy, że respondenci najczęściej korzystali z takiej formy rozrywki.

Dogging

Wśród brytyjskich podglądaczy, ekshibicjonistów i amatorów seksualnych przygód wyrosło nowe hobby, które ma już całkiem spore grono fanów. Dogging jest to angielskojęzyczny eufemizm odnoszący się do seksu w miejscach publicznych. Najczęściej w parkach, lub w samochodach. Choć zdarza się, że pary uprawiają seks w kinie, czy w gankach domów.

Dogging wziął swoją nazwę od angielskiego określenia psa. Ma to związek z faktem, że osoby, które były aresztowane za seks w miejscu publicznym bardzo często się tłumaczyły, że poszły jedynie z psem na spacer i nie potrafią wyjaśnić, czemu znalazły się bez ubrania.

Dziewczyny, drogie samochody i błoto

Każdy z nas pamięta, jak muszkieterowie zrzucali swój płaszcz, kładli go na błocie, aby buty wybranki się nie pobrudziły kiedy ta przez nie przechodzi.

W tym przypadku mechanizm działa podobnie: Kobieta znajduje się w niebezpieczeństwie, a do tego są w samej bieliźnie. Dla fanów czterech kółek są jeszcze samochody, no i oczywiście cała masa błota.

W ten sposób amerykański wydawca płyt DVD stworzył radość dla mężczyzn za jedyne 77 dolarów. Na płycie znajduje się film, na którym półnagie młode dziewczyny wyciągają z lepkiego błota swe ekskluzywne samochody. Ponoć wielu mężczyzn lubi takie widowisko i filmy bardzo dobrze się sprzedają.

"Obmacywanki"

Jest to zabawa, w której mogą uczestniczyć nawet najbardziej nieśmiałe osoby. Jest bardzo prosta i nawet nie trzeba się rozbierać, a wręcz przeciwnie: Jest to całkowicie zakazane. Impreza trwa trzy godziny i kosztuje 30 dolarów.

Bardzo często organizuje się imprezy tematyczne, na przykład przenoszące uczestników do starożytnego Rzymu, lub na komisariat, albo do lekarza. Kto się nie oprze lekarce, prawda?

Oficjalnie jest nazywana "nie seksualnym spotkaniem z nutką zmysłowości", naprawdę jednak przez 3 godziny można bez dostania w twarz obmacać wszystkie dziewczyny, które znajdują się na sali. Pod warunkiem oczywiście, że pozostaną w ubraniu.

Clown Porn

No dobrze. Jeśli boicie się klownów, to ta propozycja nie jest dla was. Za 25 funtów można kupić film DVD, na którym posiadacze kolorowych peruk, spodni w paski, zbyt dużych butów i czerwonych nosów uprawiają każdy możliwy rodzaj seksu robiąc sobie przy tym żarty z oblewanie wodą przez kwiatek zamontowany w klapie marynarki, czy rzucanie tortem w przeciwnika.

Skrajne przypadki

Tworzący sondę utworzyli specjalną kategorię dla zachowań seksualnych typowych dla Japończyków. Okazało się, że niewielu Europejczyków chciało się przyznać do zabaw takich jak gokkun, bukkake, czy spopularyzowany przez Amerykanów snowballing.

Jednak prawda jest taka, że w sypialni potrafimy być zupełnie innymi ludźmi, niż w pracy, czy na rodzinnym spotkaniu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: klown porn | seks i związki | błoto | dziewczyny | Japonia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje