Reklama

Lato, czyli czas odważniejszych przygód

Czy wraz z nadejściem lata mamy więcej energii do życia i do miłości? Wyniki sondy ulicznej zorganizowanej przez markę Durex potwierdzają – cieplejsze promienie słońca sprawiają, że chętniej otwieramy się na bliskość i swoje pragnienia.

Nie bez powodu mówi się, że wraz z nadejściem lata mamy więcej energii do życia. Zależność ta jest zauważalna także w stosunkach między ludźmi - w miłości i wzajemnej bliskości oraz w podejściu do seksu. Sonda miała za zadanie poszukać dowodów na letnie pobudzenie! Niemal 70 procent badanych potwierdziło, że lato zdecydowanie sprzyja miłości - promienie słońca wyzwalają w nas po prostu więcej energii:

Reklama

Człowiek nie jest taki ospały, jest radosny, tryskający entuzjazmem. Co więcej, krótsze noce nie stanowią przeszkody dla miłosnych uniesień - inspiracji do nowych doznań dostarcza bowiem więcej możliwości... za dnia. Może na łonie natury?  

Gdy temperatura w sypialni rośnie...

Pozytywny wpływ wakacyjnej aury może być też zauważony w sypialni. Lato to czas pobudzenia zmysłów i otwarcia się na nowe przeżycia wraz z drugą połówką. Niemal wszyscy respondenci przyznali, że sprzyja temu wyższa temperatura i... mniejsza ilość okrywających nas ubrań.

Wszystko jest prostsze! W lecie czujemy się bardziej atrakcyjni i czujemy na sobie spojrzenia innych. Warto pamiętać, że zmysł wzroku pobudza wyobraźnię, ale nastraja nas jednocześnie do uruchomienia zmysłu dotyku - budując bliskość z ukochaną osobą.

... mamy przepis na letnie kochanie

Według marki Durex, efekt letniego pobudzenia możemy przenieść również do sypialni kochanków - niezależnie od pogody na oknem! W jaki sposób? - Na pewno masaże rozgrzewające z lubrykantami. To działa najbardziej na podniesienie temperatury w sypialni.

Liczy się przede wszystkim rozgrzane ciało partnera lub partnerki i wspólna... bliskość, na co dzień.

Najważniejsza jest pielęgnacja tego związku. Codzienne okazywanie drugiej osobie, że nam na niej zależy. W letnich uniesieniach otwartość na nowe doznania powinna iść w parze z... bezpieczeństwem.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje