Kto najczęściej zdradza? Znamy konkretne zawody

W którym zawodzie łatwiej o zdradę? /123RF/PICSEL

Wielu facetów przynajmniej raz w życiu zdradziło lub zostało zdradzonych przez swoją partnerkę. Oto lista profesji, które – przynajmniej statystycznie – ułatwiają skok w bok.

Reklama

Według informacji "Daily Star" w Wielkiej Brytanii zdrady dopuściło się przynajmniej 45 proc. mężczyzn i 21 proc. kobiet. Sprawa jest zatem poważna, dlatego warto jej się bliżej przyjrzeć.

Stres sprzyja zdradzie

W tym celu serwis randkowy "Ashley Madison" przeprowadził ankietę wśród swoich użytkowników. Jej organizatorzy postanowili sprawdzić, które profesje sprzyjają zdradzie.

Reklama

Przepytano ponad 1000 osób. Okazało się, co pewnie nie jest zaskoczeniem, że im więcej stresu i niebezpieczeństw w pracy, tym łatwiej o romans i seks z koleżanką lub kolegą z firmy.

Największe zagrożenie

Na jakie zawody trzeba zatem szczególnie uważać? Wśród kobiet są to: branża medycyna (23 proc.), edukacja (12 proc.), własna działalność (11 proc.), finanse (9 proc.) i praca społeczna (9 proc.).

U mężczyzn dominuje natomiast handel (29 proc.), wyprzedzając IT (12 proc.), własną działalność (11 proc.), usługi (8 proc.) i finanse (8 proc.).

Standardowe pytanie: "gdzie pracujesz?", zadawane na pierwszej randce, nabrało właśnie nowego znaczenia...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje