Królewskie gadżety erotyczne na ślub księcia Harry’ego

Książe Harry i Meghan Markle /East News

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle to nie tylko wielkie wydarzenie w brytyjskiej rodzinie królewskiej. To też fantastyczna okazja do zarobienia paru groszy na wszelkich możliwych okolicznościowych pamiątkach i gadżetach. Również… erotycznych.

Reklama

Kubki, koszulki, zastawa stołowa, długopisy, plakaty, balony, albumy i inne wydawnictwa...

Królewska seks zabawka

Lista gadżetów przygotowanych z okazji zbliżającego się wielkimi krokami ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle będzie zapewne równie imponująca, co suknia panny młodej.

Reklama

Ostatnio dołożono do niej pozycję, która niekoniecznie kojarzy się z królewskim majestatem. 

Otóż brytyjski producent gadżetów erotycznych wymyślił sobie, że huczne wesele w najważniejszej brytyjskiej rodzinie, które odbędzie się już 19 maja, można uczcić również w sypialni.

Firma Lovehoney wypuściła na rynek limitowaną edycję złotych królewskich... wibrujących pierścieni na penisa, a także mniejszych - srebrnych, idealnych do nałożenia na palec. Cena: 9,99 funtów za sztukę.

Dla oddanych rojalistów

"Harry i Meghan to powiew świeżego powietrza i najseksowniejsza rzecz, jaka przydarzyła się rodzinie królewskiej od lat. Uznaliśmy, że to dobra okazja, by przygotować dwa rodzaje pierścieni dla najbardziej oddanych rojalistów" - tłumaczy z przymrużeniem oka Bonny Hall, przedstawicielka producenta.

I dodaje: "Wystarczy nałożyć złoty pierścień na swojego księcia, by cieszyć się podwójną stymulacją w czasie stosunku. Z kolei srebrny pierścień, nakładany na palec, doda królewskiej pikanterii każdej grze wstępnej".

No cóż, musimy przyznać, że o takim fetowaniu ślubu Harry’ego i Meghan nie pomyśleliśmy...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje