Reklama

Kobiety apelują: Chcemy prawdziwych mężczyzn!

Prawdziwy mężczyzna - gatunek zagrożony! Czy ta teoria ma rację bytu? Okazuje się, że tak. O kryzysie męskości we współczesnym świecie słyszymy coraz częściej. Co ciekawe, zniewieścieniu panów stanowczo przeciwstawiają się kobiety.

Reklama

Ciekawy wpis odnaleźliśmy ostatnio na blogu "dziewczynynieplacza.pl", na którym jedna z blogerek, Katarzyna Gryga przedstawiła problem dzisiejszych mężczyzn w prostej, acz dosadnej graficznej formie.

"W galerii macie kilka pytań które chciałabym zadać w towarzystwie tak wyglądającego mężczyzny. Widzę, że niedługo kategoria "prawdziwy facet" będzie na wyginięciu i chyba trzeba będzie ich chronić jak Wielką Pandę... co za czasy..." - pisze blogerka.

"Tylko czy WWF zdecyduje się na wprowadzenie ich na listę? No ale odwracając tekst Pasikowskiego ("kobieta to przecież zwierzę") - mężczyzna to przecież też zwierz jest" - dodaje pani Katarzyna.

Co skłoniło ją do popełnienia nowego wpisu na blogu?  Otóż były to propozycje projektantów mody na nadchodzący sezon. Odważne i niezmiernie stylowe kreacje wyjątkowo nie wzbudziły zachwytu blogerki.

Jej apel do gatunku męskiego to cztery zdjęcia z pokazów mody męskiej. Każde z nich opatrzone stosowną sentencją.

"Mamo, ten mężczyzna zadba o przyszłość naszych dzieci"


"Zawsze mogę na nim polegać... Dostał pierwszą pracę."

"Babciu to jest Stefan..."

"Babciu on umie porąbać drwa do kominka"

Reklama

Początkowo chcieliśmy po prostu pogratulować pani Katarzynie poczucia humoru, lecz po chwili coś nas tknęło. Co jeśli faktycznie porusza ona niezmiernie ważną kwestię? Co, jeśli prawdziwi mężczyźni faktycznie są na wyginięciu? Postanowiliśmy działać, rozpowszechniając jej odezwę.

Jeśli i wy po obejrzeniu zdjęć, wolicie rąbać drwa do kominka, opiekować się swoimi kobietami i zapewniać im bezpieczeństwo - jesteśmy w domu. Jeśli zaś macie jakiekolwiek wątpliwości - apelujemy: nie idźcie tą drogą! INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje