Reklama

Kiedy kobiety myślą o seksie?

Pięć randek i co najmniej dwa prezenty i dopiero wtedy kobiety mogą zacząć myśleć o seksie.

Tak przynajmniej wynika z ankiety przeprowadzonej wśród dwóch tysięcy samotnych Brytyjek zarejestrowanych na jednym z portali randkowych. Zanim granica intymności zostanie przekroczona potencjalna para zdąży obejrzeć wspólnie trzy filmy i przeprowadzi co najmniej pięć poważnych rozmów.

Reklama

To średnia otrzymana po analizie odpowiedzi uczestniczek ankiety. Jeśli dodać do tego siedem namiętnych pocałunków, trzy zjedzone wspólnie kolacje i obowiązkowy bukiet kwiatów, można zaryzykować stwierdzenie, że statystycznie rzecz biorąc, Brytyjczycy nie tak prędko decydują się na pójście ze sobą do łóżka.

Z badania wynika również, co zniechęca brytyjskie kobiety przed szybkim seksem z mało znanym partnerem. Na pierwszym miejscu znalazł się nieprzyjemny zapach, na drugim brak porozumienia "dusz", a na trzecim oglądanie się za innymi kobietami.

Panowie tracą również szanse na seks, gdy nie interesuje ich rozmowa, zachowują się mało elegancko wobec innych osób, nie potrafią słuchać i myślą tylko o sobie. Nie pomaga im również ciągłe wspominanie byłych sympatii i wysyłanie podczas randki SMS-ów.

A jak rozpoznać, że ma ochotę na seks? Nie jest to wcale takie trudne! Przyjrzyj się poniższym kwestiom.

Humor


Zwróć uwagę, jaki ma humor, kiedy wraca z uczelni czy pracy. Jeśli miała szczególnie dobry dzień, zdała kolejny egzamin lub też otrzymała pochwałę od szefa za znakomity projekt, wyciągnij dobre wino, posłuchaj tego, co ma ci do powiedzenia i zacznij przytulać, dotykać, pieścić. To idealna sytuacja, w której kobieta ma ochotę na seks. Gdy jest zmęczona czy niezadowolona na pewno usłyszysz, że nie ma ochoty żadne pieszczoty. Reklama

Zazdrość

To wręcz nieprawdopodobne, ale kobiety, gdy znajdują się w sytuacjach zagrożenia i zazdrości o partnera, wykazują się znacznie większą ochotą na seks. Jednak nie chodzi tutaj o sytuacje, w których ty podrywasz inne kobiety, tylko takie, w których ty jesteś podrywany i wyraźnie dajesz podrywaczce do zrozumienia, że w głowie masz tylko jedną kobietę. Wówczas twoja partnerka chcąc ci udowodnić, że się nie mylisz, zajmie się tobą w sposób, który będzie ci się zapewne bardzo podobać.

Filmy erotyczne

To nieprawda, że tylko panowie lubią oglądać filmy erotyczne. Także w kobietach budzi się demon, gdy widzą na ekranie kochającą się parę. Czasami mogą czuć się zawstydzone oglądając takie filmy, dlatego postaraj się o wyjątkową atmosferę tego wieczoru.

14 dzień...

...cyklu. Dla niewtajemniczonych - tego dnia kobieta ma owulację. Seksuolodzy udowadniają, że właśnie tego dnia (o ile ona ma 28-dniowy cykl miesięczny) kobiety czują największe podniecenie. Dlatego bądź skrupulatny i 14 dnia cyklu zaciągnij ją do sypialni, na dywan czy stół kuchenny. Nie oprze ci się... Tu uwaga - jeśli nie chcesz zostać tatą, pomyśl o odpowiednim zabezpieczeniu.

Dobre wino lub szampan

Dobry alkohol w miłej atmosferze rozluźnia każdego. Spróbuj stworzyć intymną atmosferę, włącz jej ulubioną muzykę, przygotuj smakołyki, które są znanymi afrodyzjakami, poproś ją do tańca. Nie musicie nigdzie wychodzić, przecież we dwójkę też można się dobrze bawić. Przytulaj ją, niech poczuje się jak królowa. W ten sposób rozluźni się i zapomni o rzeczywistości...

Abstynencja

Przeprowadź mały test. Przed kilkanaście dni nie rób podchodów i nie zaczynaj pieszczot. Po takim czasie kobieta powinna odczuwać ogromną chęć na ciebie. Sama zaciągnie cię do łóżka. Pewnie nawet kilka razy...

Poczekaj do 30-tki

Nie od dziś wiadomo, że kobiece libido wrasta po 30. roku życia. Może więc warto poczekać, bo wtedy ona będzie chciała często, długo i namiętnie się kochać... Bądź twardy.

To prawda, że te większość tych rad wymaga nieco poświęcenia z twojej strony, ale wierzymy, że nagroda będzie warta twojego zaangażowania.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje