Reklama

Jesteś jednym z tych 3 typów? Kobiety będą za tobą szaleć

Mięśniak, badboy, młody ambitny z korporacji czy hipster? Jaki jest ulubiony mężczyzna Polek? Koniec ze spekulacjami i domysłami - "sklep z mężczyznami" ZaadoptujFaceta.pl udostępnił prawdziwe preferencje kobiet i podpowiada, jak dać się im odnaleźć.

Jesteś jednym z trzech poniższych typów - na powodzenie w te wakacje nie będziesz narzekał! Tylko pamiętaj - dobrze się oznacz.

Artysta

Reklama

To specyficzny i wyjątkowy typ faceta. Nikt do końca nie rozumie, co robi, mimo że wydaje się być cały czas zajęty. Nie przywiązuje wielkiej wagi do wyglądu, ale jakimś cudem zawsze wygląda fajnie. Stylu dodaje mu nieodłączna, przerzucona przez ramię teczka lub tuba skrywająca jego arcydzieła. Pełen tajemnic skryty introwertyk będący w tym samym czasie skromny i przekonany o swojej wyjątkowości. Choć nikt nie wie dlaczego - to działa na dziewczyny!

Obraża się, gdy myli się go z hipsterem!

Artystę można spotkać w jego naturalnym środowisku - w okolicy Akademii Sztuk Pięknych, jego drugiego domu. Po częstych wizytach w Muzeum Sztuki Nowoczesnej przesiaduje w kawiarnio-księgarni, gdzie kontempluje sztukę i zachwyca się najnowszymi artystycznymi wydawnictwami. Gdy nadchodzi noc, lubi wybrać się na drinka - w końcu artysta też człowiek!

Te klubokawiarnie, które dotąd lubił, ale stały się zbyt mainstreamowe, zamienia na inne, nowe, nieznane. Wieczorami lubi posłuchać koncertu alternatywnego francuskiego zespołu lub potupać nóżką w rytm bałkańskich rytmów.

Gdy spędza wieczory w domu, artysta ogląda na TVP Kultura wywiady z ludźmi ze świata sztuki lub wkręca się w niszowe kino skandynawskie. Fan serialu Fargo, nawiązującego do filmu wielkich braci Coen. Telewizję uważa raczej za rozrywkę dla "zwykłych" ludzi, dlatego programy typu Mam Talent ogląda jako eksperyment socjologiczny, nie formę rozrywki.

W portalach typu Twitter, Instagram czy ZaadoptujFaceta.pl #Artysta często otagowany jest następującymi słowami: #fotografia, #outsider, #francuski, #boho, #balonem, #pisarstwo, #słownikiem, #alkoholczęsto, #gotowanie, #instrukcjaobsługi

Ambitny

Zadbany, w dobrze skrojonym garniturze i z nienaganną modną fryzurą. Sprawia wrażenie ustawionego faceta - inwestuje w wygląd i wie, gdzie się pokazać, żeby zostać dostrzeżonym. Ponieważ jest na początku drogi do sukcesu, prawdopodobnie wciąż mieszka z rodzicami, a na spotkania biznesowe dojeżdża... tramwajem.

W ciągu dnia wyskakuje na lunch w pełnym rynsztunku (garniak, krawat) i zamawia świeżo wyciskany sok pomarańczowy. Po zmroku można go zobaczyć ze znajomymi - już z rozwiązanym krawatem i z kieliszkiem prosecco w dłoni. Do domu wraca nocnym, na taksę szarpnie się tylko wtedy, kiedy podryw okazał się owocny i nie jedzie sam.

Jego wzorem jest twardy i bezkompromisowy Frank Underwood. W wolnych chwilach lubi oglądać serial Suits, wyobrażając sobie, że już niedługo stanie na czele międzynarodowej korporacji. Chociaż wciąż opowiada o swoich miłosnych podbojach, najchętniej chciałby się zakochać i spędzać weekendy oglądając Chirurgów ze swoją dziewczyną.

#Ambitny używa tagów: #rycerskość, #pracowity, #komunikacjąmiejską, #kuchniadomowa, #intelektualista, #menedżer, #badboy, #uwodziciel, #ekstrawertyk

Umięśniony

Jego motto to "Najpierw masa potem rzeźba". W ciągu dnia na siłce. Wylewa z siebie ostatnie poty podczas treningu CrossFitu, prędzej  w małej, osiedlowej sali niż w sieciówce przeznaczonej dla ludzi z korpo. Po wszystkim, czasem skoczy na solarium, chociaż nikomu się do tego nie przyzna. Choć ćwiczenia to sens jego życia, koktajle białkowe to nie jedyne koktaje jakie w siebie wlewa. Raz w tygodniu mięśniak zamienia się bowiem w casanovę i rusza na rajd po najgłośniejszych klubach.

Po kilku szotach bryluje na parkietach okolicznych klubów. Zabawę najczęściej kończy podrywając dziewczyny o platynowych włosach i rozmazanych oczach.

Jest fanem wszelakich reality show. Zna cały skład Ekipy z Warszawy i chętnie sam zgłosiłby się do nowej edycji. Jeżeli to mu nie wyjdzie, mógłby zostać przystojnym i umięśnionym detektywem, rozwikłującym najtrudniejsze miejskie zagadki, niczym bohaterowie CSI Miami. Choć lepiej mu nie przeszkadzać, kiedy wkręci się w odkodowany mecz na Canal+, mięśniak to w głębi duszy poczciwiec, który nie skrzywdziłby muchy.

Aktywny na Instagramie czy ZaadoptujFaceta.pl pod tagami: #umięśniony, #masaże, #namotorze, #znatrętnąex, #opalenizna, #sportowy, #kuchniapolska, #zpluszowymmisiem, #electro, #szybcyiwściekli, #imprezowicz

materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks | facet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje