Reklama

Jakiej muzyki słuchać, aby poderwać dziewczynę?

Jak wykazali naukowcy, gust muzyczny to jeden z elementów, na podstawie którego kobiety tworzą wizerunek zalecającego się do nich mężczyzny. Jakie brzmienie sprawi, że twoje szanse na podryw wzrosną?

Zdaniem badaczy z University of Miami największym powodzeniem wśród pań cieszą się mężczyźni kochający ostre brzmienia.

Reklama

Dla przykładu: jeśli na profilu w serwisie randkowym umieścimy informację, że wręcz ubóstwiamy muzykę rockową bądź jej odmiany, to będziemy postrzegani za atrakcyjniejszych od tych, którzy swoim uszom fundują wyłącznie koncerty muzyki klasycznej, pop bądź hip-hopu.

Dlaczego tak się dzieje? Naukowcy odpowiadają: kobiety wiążą rock z typem buntownika, co wydaje się dla nich bardziej sexy. Jeśli myśleliście, że płeć piękna przestała uganiać się za niegrzecznymi chłopcami, to jesteście w błędzie.

Co jeszcze może zwiększyć twoje szanse przy szukaniu partnerki w sieci? Nasz kolejna rada także związana jest z muzyką: zrób sobie nowe zdjęcie profilowe, na którym będziesz trzymał jakiś instrument, a najlepiej jeśli będzie to gitara.

Nie wierzysz, że to działa? Przekonaj się czytając nasz artykuł na ten temat.

Dzieląc się ze znajomymi twoimi ulubionymi kawałkami poprzez serwisy społecznościowe pamiętaj, że warto wyróżnić te najostrzejsze. O tym, że tak naprawdę uwielbiasz spokojniejsze brzmienia dziewczyna może się dowiedzieć dopiero w czasie randki...

 

 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: muzyka | seks i związki | podryw | gust

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje