Reklama

Jak nie nudzić się w sypialni?

Nudzi ci się seks, a nie chcesz zmieniać partnerki? Podajemy poprawne sposoby wykonania starych łóżkowych trików, które na nowo wskrzeszą wasze życie erotyczne.

Namiętność nie jest trwałym uczuciem i na pewnym etapie związku trzeba się zwyczajnie postarać o to, by ponowie w nim zagościła. Wystarczy kilka prostych chwytów. Wszystkie, zapewne dobrze ci znane, triki bazują na pobudzaniu zakończeń nerwowych, które mają strategiczne znaczenie w prowadzeniu gry wstępnej. Oto one: Reklama

Spraw, by była dobrze nawilżona

Reklama

Używanie oliwki do gry wstępnej na pewno nie jest seks-nowością, ale za to bardzo skuteczną metodą na przełamanie, często męczącej związek rutyny. Oczywiście, o ile i ta zabawa nie stanie się stałym elementem waszych seksualnych igraszek. Podstawowa zasada - oliwka powinna mieć w swoim składzie naturalne ekstrakty roślinne i dobrze pachnieć.

Zagraj jej na nerwach

Bardzo dobrą zabawą, która może urozmaicić wasze życie erotyczne, jest nagła zmiana temperatury ciała partnerki, która zarówno stymuluje, jak i podrażnia nerwy. Przy stałych 36, 6 °C nerwy zwykle są ospałe i nie reagują na bodźce zewnętrzne. By rozpalić swoją kobietę i pograć jej na nerwach, możesz, na przykład, wodzić po jej ciele kostkami lodu, albo rozprowadzać po nim gorącą czekoladę na przemian z zimnym winem.

Masz zęby!

Gryzienie, jak pewnie sam dobrze wiesz, może być bardzo ekscytującym urozmaiceniem seksu zarówno dla ciebie, jak i twojej partnerki. Musisz jednak wykazać się dużą dozą subtelności, bo jeśli ma to być w jakikolwiek sposób podniecające, musi rządzić się pewnymi zasadami. Z pewnością nie możesz mylić lekkiego, seksownego podgryzania z gryzieniem, które zapewne spodobałoby się tylko masochistkom, do których jednak większość kobiet się nie zalicza. Najlepszymi miejscami przeznaczonymi do tego celu są umięśnione partie ciała: pośladki, ramiona, brzuch, uda. W żadnym razie nie próbuj podgryzać piersi. To naprawdę może zaboleć!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje