Reklama

Hit przemysłu seks-zabawek: Lalka przypominająca zmarłego partnera...

Na rynku pojawia się coraz więcej lalek "nowej generacji" przypominających coraz bardziej ludzi. Na zdjęciu: lalka, która wzięła udział w sesji zdjęciowej "Sandy on her day off" /Wikimedia Commons /domena publiczna

- Pomaga to w pogodzeniu się ze stratą, daje komfort i pocieszenie - mówi właścicielka firma produkująca lalki. Sex-zabawki przypominające ukochanego, który odszedł są już tak popularne, że na zamówienie trzeba czekać już nawet kilka tygodni.

- Zgłasza się do nas wiele ludzi, którzy proszą, aby nasze lalki przypominają partnerka, którego stracili - opowiada Jade Stanley, właścicielka firmy wynajmującej i produkującej sex-manekiny.

Produkty Jade Stanley są bardzo realistyczne. Owszem, nie wyglądają jak prawdziwi ludzie, ale są o wiele bliższe rzeczywistości niż "typowe" zabawki tego typu. To sprawiło, że mogła wyjść do ludzi, którzy potrzebują trochę więcej realizmu. Jak chociażby lalki, która wygląda jak ich zmarły ukochany.

Stanley posiada już sieć salonów opalania, ale chciała czegoś więcej. Zagłębiła się w biznes gadżetów dla dorosłych po przeczytaniu artykułu w gazecie. - Natrafiłam na mnóstwo publikacji na ten temat i zainteresowałam się nim - mówi w wywiadzie dla brytyjskiego "The Sun". - Ludzie w tej branży skupiają się głównie na seksualnym aspekcie lalek. Chciałam podejść do tematu z innej strony i wyciągnąć rękę do ludzi, którzy skupiają się emocjonalnym aspekcie takich gadżetów, ludzi mających problemy z kontaktami z drugą osobą.

Firma początkowo zajmowała się wypożyczaniem manekinów, teraz może zrobić je na zamówienie klienta. Usługa dostarczania przesyłki jest bardzo dyskretna i w całości odbywa się przez internet. Lalki dostarczane są do drzwi zamawiającego przez dwie osoby noszące białe rękawiczki, żeby podkreślić sterylność produktu.

Wykupienia lalki na własność kosztuje około 5 tys. dolarów. Klient może wybrać kolor włosów, oczu, paznokci, wagę, figurę, a nawet dodać blizny, znamiona czy tatuaże. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje