Reklama

​Feeld: Aplikacja do szukania... trójkątów

Feeld to aplikacja do nawiązywania trzyosobowych relacji /123RF/PICSEL

Niekończący się temat do rozmów, powód do przechwalania się i niespełniona fantazja wielu facetów. Twórcy nowej aplikacji randkowej chcą ułatwić otwartym i żądnym wrażeń trzyosobowe przygody. Chcą, żeby użytkownicy mogli umawiać się na trójkąty za pomocą kilku kliknięć na telefonie.

Reklama

Jeszcze jakiś kilka lat temu ludzi dziwiły portale randkowe i aplikacje, za pomocą których użytkownicy umawiają się na jednonocne przygody. Te czasy się skończyły, bo społeczeństwo przyzwyczaiło się do tego zjawiska. Niektórzy zaczęli szukać tam nawet miłości swojego życia.

Tak jak aplikacje parujące z jednym partnerem były pewną rewolucją, tak ta nowa propozycja może być kolejnym znakiem przemian. Feeld to aplikacja nie do łączenia się w pary, a w trójkąciki.

Reklama

Twórcy twierdzą, że z serwisu skorzystają nie tylko single. Pary mogą połączyć swoje konta i szukać wspólnie trzeciego albo nawet i czwartego partnera.

Projekt początkowo działał tylko w Londynie i nosił nazwę "3nder" (połączenie cyfry 3 i nazwy popularnej aplikacji randkowej Tinder). Jego autorzy zostali jednak dość szybko pozwani przez prawników Tindera i musieli zawiesić działalność. Wrócili jakiś czas później pod nazwą Feeld (jak w wyrażeniu "playing the field", co w wolnym tłumaczeniu oznacza oddawanie się wielu seksualnym przyjemnościom bez wiązania się z którymkolwiek z partnerów).

- Feeld to platforma do alternatywnego randkowania dla ludzi, którzy nie przejmują się etykietami - mówią twórcy aplikacji. - Mogą spotykać się z łatwością, kiedy i gdzie tylko chcą. Dotąd znalezienie takiej możliwości wiązało się z długimi poszukiwaniami.

Według wewnętrznych badań firmy najczęściej aplikacji korzystają ludzie w wieku od 26 do 32 lat, mieszkający w dużych miastach na całym świecie: w Nowym Jorku, Londynie, Sao Paolo, Los Angeles czy Paryżu. 35 proc. z nich ma konto połączone ze stałym partnerem.

Twórcy Feeld intensywnie promują alternatywne podejście do seksualności i związków. Stworzyli nawet termin "thrupple", który określa romantyczną relację trójki ludzi. Rokrocznie aplikacja notuje kilka milionów pobrań, a jej użytkownicy wymieniają ponad 100 tys. wiadomości dziennie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje