Reklama

Durex #Connect - Seks w służbie planety

Czy technologia może sprzyjać orgazmom? Światło dzienne ujrzała właśnie aplikacja firmy Durex, która pomoże kochankom uruchomić zmysły i to nie tylko podczas zbliżającej się Godziny dla Ziemi!


Reklama

Rewolucja technologiczna, która pozwala na poprawę życia seksualnego w związku okazała się być niezwykle prosta i... skuteczna. W ramach filmu Durex #Connect, który ma już niemal 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, pary odkryły, że innowacyjna technologia jest dostępna na wyciągnięcie ręki i polega na... wyłączeniu telefonu.

Korzystanie ze smartfonów stało się bowiem naszym nawykiem, także w intymnych sytuacjach. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Uniwersytet Durham, aż 40% osób przyznaje, że zdarzyło im się odebrać telefon podczas seksu.

Marka Durex wierzy, że zmian należy dokonywać wykorzystując nasze przyzwyczajenia i dlatego też uruchomiła specjalną aplikację Durex Connect.

Ma ona prosty i dosłowny mechanizm - synchronizuje i "usypia" dwa telefony równocześnie, aby kochankowie w zaplanowanym przez nich czasie mogli skupić się tylko i wyłącznie na sobie. Warto z aplikacji skorzystać zwłaszcza podczas Godziny dla Ziemi, która odbędzie się już 28 marca o godz. 20:30.

Za pomocą aplikacji Durex Connect użytkownicy mogą wyznaczyć wspólny czas wolny od technologii. W uzgodnionym przez nich terminie lub w ramach spontanicznie zawartej umowy, na ekranie głównym ich telefonów pojawi się specjalna nakładka, która wprowadzi urządzenia w stan uśpienia, wyłączając jednocześnie wszystkie "rozpraszacze".

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie na system Android. Wkrótce uruchomiona zostanie także wersja na iOS.

materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks | Durex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje