Reklama

​Czy mężczyźni naprawdę myślą tylko o jednym?

Mężczyźni faktycznie myślą tylko o jednym. Ale... /123RF/PICSEL

Powszechnie panujące przekonanie mówi, że facetom chodzi po głowie tylko jedno. Kosmate myśli towarzyszą ponoć mężczyźnie w każdej chwili, kiedy nie śpi. Okazuje się, że to tylko częściowo prawda. Bo większość panów rzeczywiście myśli o jednym, nie jest to jednak nic niegrzecznego...

Portal IllicitEncounters postanowił zweryfikować najpopularniejsze mity na temat mężczyzn. W tym celu zapytano kilka tysięcy przedstawicieli płci brzydkiej o rzeczy, które kojarzą się z nimi, ale niekoniecznie muszą być prawdą.

Na pierwszym miejscu listy największych bzdur o facetach znalazło się przekonanie o tym, że mężczyźni cały czas myślą tylko o fizycznej miłości.

Okazało się, że tylko 8 proc. badanych przyznało, że faktycznie często mają takie myśli. O wiele więcej powiedziało, że jeśli już gdzieś "odpływają", to przeważnie są to... boiska, tabele, gole, podania i strzały. Słowem: piłka nożna.

Reklama

64 proc. badanych stwierdziło, że o wiele częściej myśli o futbolu niż o pożyciu.

To nie jedyny mit, który został obalony przez badania. Błędnym okazuje się myślenie, że dłonie albo stopy są wyznacznikiem długości męskości. Wyniki negatywnie zweryfikowały również przekonanie o tym, że ostrygi momentalnie wprowadzają w stan podniecenia oraz o tym, że mężczyźni są zawsze bardziej "napaleni" niż kobiety.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje