Reklama

Czego kobiety nienawidzą podczas seksu?

Naprawdę nie trzeba wiele, żeby przeszła jej ochota /123RF/PICSEL

​Jak każdy facet zapewne myślisz od czasu do czasu, o tym, co kręci kobiety najbardziej - czułe słówka, wygląd, fantazyjne pozycje. Ale zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co najbardziej denerwuje je w sypialni?

Reklama

Wiadomo, różni ludzie mają różny zakres tolerancji, ale są rzeczy, które według kobiet nieodwracalnie zabijają atmosferę w łóżku.

Serwis "Daily Star Online" postanowił zapytać kilka tysięcy czytelniczek o to, jakich zachowań i grzeszków nienawidzą, kiedy chodzi o "te rzeczy".

Reklama

Na pierwszym miejscu antyafrodyzjaków znalazła się kiepska higiena osobista. 35 proc. badanych wskazało ją jako najbardziej znienawidzoną rzecz w łóżku. Jeśli nie jesteś fanem częstego brania prysznica, szczególnie przed spotkaniem z kobietą, to strzelasz sobie dobrowolnie w stopę.

Zaraz pod niedbaniem o czystość ciała znalazł się brak gry wstępnej. Prawie jedna czwarta kobiet przyznała, że nienawidzi, kiedy faceci bez żadnego intro chcą przejść do samego finału.

Trzecie miejsce to w zasadzie echo pierwszego - śmierdzący oddech. Wydawać by się mogło, że dbanie o swój oddech to podstawa, jeśli mamy wylądować z kimś w łóżku. Jednak 23 proc. biorących udział w ankiecie pań stwierdziło, że faceci mają z tym problem, a one od razu tracą ochotę na cokolwiek, jeśli to poczują.

Co ciekawe w czołówce znalazł się jeszcze dość dziwny i niecodzienny nawyk. To, że w ogóle ktoś tak robi, już zaskakuje. Jeszcze bardziej dziwi fakt, że powiedziało o tym aż 10 proc. badanych. Chodzi o bawienie się telefonem w trakcie seksu. Niezależnie, czy to "coś ważnego", czy sprawdzenie czasu - takim czymś można zakończyć temat, zanim przejdziecie do konkretów.

Stawkę, z wynikiem 8 proc., zamyka "stare, dobre" owłosienie. Pomimo medialnej gorączki związanej z zarostem tu i tam, nadal część pań nie uważa tego za seksowne.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje