Reklama

Co zrobić, aby zaliczyć udaną randkę?

Randka jest dobrą okazją, żeby wyruszyć na miasto, zjeść coś dobrego, a potem jeśli szczęście dopisze nawet na dobry seks. Oczywiście wszystko się uda, jeśli będziesz przestrzegał kilku prostych zasad.

Może się wydawać, że randka to łatwa rzecz. Jednak tak to wygląda jedynie na pierwszy rzut oka. Trzeba wybrać knajpkę, do której się wybierzemy, odpowiednio ubrać, a do tego zabawiać partnerkę. Całość przygotowań może przypominać operację wojskową. Jak się przygotować? Oto kilka prostych podpowiedzi.

Kiedy zadzwonić?

Reklama

Trzeba pamiętać o tak zwanej "zasadzie czterech godzin". Mówi ona, że na kilka godzin przed spotkaniem należy je potwierdzić i zapytać się, czy aby plany się nie zmieniły. Jest to bardzo ważna rzecz, bo dzięki temu możesz spokojnie się przygotować, lub też zdążysz się umówić z kumplami, czy inną dziewczyną.

Gdzie jeść?

Jeśli to możliwe należy wybrać lokalizację najbliżej swego domu. Wówczas wydasz mniej na taksówkę po kilku lampkach wina. Jeśli nie, to wybierz jakieś neutralne miejsce, ale nie za blisko jej mieszkania. Być może dziewczyna zechce iść gdzieś dalej, bo noc jeszcze młoda. Wtedy możesz jej zaproponować swoje mieszkanie, jako kolejny punkt wycieczki. Na pewno będzie chciała zobaczyć twoją kolekcję znaczków, czy modeli.

Jak się ubrać?

Psychologowie twierdzą, i zostało to udowodnione poprzez badania, że kobiety przyciąga kolor niebieski. Natychmiast więc sprawdź w szafie, czy masz zapas niebieskich koszul. Jeśli nie biegnij do najbliższego sklepu i sobie taką spraw. To działa. Poważnie.

Komplementy

Klasyczny wzór działa: mów jej komplementy. Nie jest to trywialne. W dziewięciu na dziesięć przypadków to działa. Tylko postaraj się nie prawić pustych tekstów, bo kobiety szybko to wyczuwają. Choć i tak jest to lepsze niż bezceremonialne złapanie dziewczyny za tyłek i powiedzenie, że dawno nie trzymało się w ręce, czegoś równie fajnego...

Co robić?

Jak więc się zachować na randce? Pytaj ją o wszystko. Możesz sobie nawet ustalić listę pytań wcześniej i z niej korzystać. Im więcej ona mówi tym lepiej. Może w końcu trafisz na temat, który oboje przypadnie wam do gustu i tym samym randka może potoczyć się ciekawie. Pamiętaj jednak o jednym: nigdy nie rozmawiaj o poprzednich związkach. Przynajmniej nie na pierwszej randce.

Kiedy spotkasz znajomego

Jeśli spotkasz swego przyjaciela, szefa, bądź kogokolwiek kogo znasz, przedstaw partnerkę po imieniu. Staraj się unikać określenia "moja przyjaciółka". Może to wyjść na dobre po pewnym czasie.

Czas pocałunku

Jeśli uważasz, że wszystko poszło dobrze i przy próbie pocałunku nie dostaniesz w twarz spróbuj. Jednak nie w jakiś wymyślny sposób. Pocałuj ją delikatnie. Jeśli to jest to, wówczas na 100 procent możesz liczyć na odwzajemnienie pocałunku.

Mamy nadzieję, że nasze rady się przydadzą w czasie pierwszej i kolejnych randek

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: randka | seks i związki | mężczyzna | kobieta | pierwsza randka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje