​Co chcemy zrobić w łóżku, zanim umrzemy?

Też masz listę rzeczy, których chciałbyś spróbować z nią w tym roku? /123RF/PICSEL

Jeśli kiedykolwiek przeżyłeś niegrzeczną akcję w samochodzie, w basenie albo wprowadziłeś z powodzeniem do sypialni rzeczy, które normalnie powinny znaleźć się na talerzu, to możesz sobie pogratulować. Są tacy, dla których są to największe marzenia związane z seksem.

Reklama

Opublikowane przez firmę pjur badania ujawniły, co znajduje się na szczycie seksualnego "bucket list" Amerykanów i Europejczyków (niestety Polacy nie zostali ujęci w tym gronie - zapewne dlatego, że firma nie prowadzi u nas sprzedaży swoich produktów).

Okazało się, że aż 64 proc. badanych naprawdę ma taką listę rzeczy na 2019, których chcieliby spróbować w łóżku (albo poza nim). Wśród nich znalazły się przeróżne fantazje, miejsca i seksualne scenariusze.

Reklama

Co ankietowani chcieliby w tym roku "odhaczyć" w swojej sypialni?

Na pierwszym miejscu znalazło się baraszkowanie w samochodzie (30 proc. odpowiedzi), seks w zbiorniku wodnym (27 proc.), wykorzystanie w łóżku seks-zabawek (25 proc.), anal (21 proc.) i popularny ONS czyli spróbowanie seksu z dopiero co poznaną osobą jeszcze tej samej nocy bez nawiązywania późniejszego kontaktu.

Co ciekawe - badanie zostało przeprowadzone w marcu, a już 26 proc. ankietowanych przyznało, że wykreśliło którąś z pozycji na swojej liście.

Autorzy badań oczywiście zwrócili uwagę na to, że pomiędzy kobietami i mężczyznami nie było dużej różnicy.

Oprócz tego, że w pierwszej dziesiątce panów znalazło się... nakręcenie sex taśmy ze swoją partnerką. Za to kobiety umieszczały na swojej liście odgrywanie ról oraz eksperymenty z kajdankami czy opaskami na oczy. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje