Reklama

Chcesz rozpoznać zdradę? Mamy fatalne wieści

Coraz więcej zamężnych kobiet zdradza swoich partnerów /123RF/PICSEL

Nikt nie chce być oszukiwany przez swoją drugą połówkę, ale część z nas przynajmniej raz w życiu została zdradzona. Prawdopodobnie… nigdy się o tym nie dowiemy.

Reklama

"New York Post", powołując się na najnowszą publikację eksperta od związków, przytacza niezbyt dobre wiadomości dla wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak rozpoznać zdradę.

Nie dowiesz się o zdradzie

Według psychiatry Kennetha Rosenberga, autora książki "Niewierność: Dlaczego mężczyźni i kobiety zdradzają", statystyki wykrywalności skoków w bok są porażające. Aż 90 procent zdrad uchodzi małżonkom płazem.

Reklama

Dlaczego tak się dzieje? Otóż osoby, które zdradzają, a nie zostawiają swoich żon czy mężów, są ogólnie rzecz ujmując zadowolone ze swoich małżeństw, a kochanków potrzebują wyłącznie do zaspokojenia potrzeb seksualnych.

Podwójne życie erotyczne

Brzmi to pokrętnie i jest kompletnie sprzeczne ze słowami przysięgi małżeńskiej, ale... takie są fakty.

Kenneth Rosenberg odnotowuje również wzrost odsetka kobiet, które przyznają się - na potrzeby anonimowych badań - do zdrady. O ile przed dwoma dekadami 10 proc. mężatek prowadziło podwójne życie erotyczne, tak obecnie jest ich już 15 proc.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje