5 oznak tego, że twoja partnerka cię zdradza

Masz podejrzenia, że może cię zdradzać? Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę /123RF/PICSEL

Instynkt podpowiada ci, że twoja druga połówka zaczęła się interesować kimś innym? Zbadaj tych pięć "symptomów", a przekonasz się, czy faktycznie jesteś w miłosnych tarapatach...

1. Nie rozstaje się z telefonem

Reklama

Komórka zawsze jest w jej ręce, albo zakopana głęboko w torebce. Bierze ją ze sobą nawet do toalety i do kuchni. Zauważyłeś ostatnio podobne zachowanie u swojej lubej?

To oznaka, że coś faktycznie może być na rzeczy. Słysząc dzwoniący telefon w innym pokoju zaproponuj, że go przyniesiesz. Jeśli zauważysz, że na twarzy twojej partnerki pojawił się niepokój, to jest to powód do niepokoju.

Reklama

No chyba że zbliżają się twoje urodziny i dziewczyna szykuje ci imprezę-niespodziankę, o której z definicji nic nie powinieneś wiedzieć...

2. Sama zaczyna podejrzewać cię o zdradę

To skuteczna technika. "Zdradzam, więc zacznę wytykać wszystkie błędy i zaniedbania partnera, jakby to on mnie zdradzał, przez co nie będzie skupiał się na tym, co robię sama" - tak w skrócie można przedstawić schemat jej działania.

Kłócicie się częściej niż zwykle? Twoje koleżanki z pracy nagle zaczęły jej przeszkadzać? W głowie powinna ci się zapalić odpowiednia lampka.

3. Unika pytań o to, co robiła w ciągu dnia

Dziewczyny uwielbiają, kiedy mężczyźni interesują się tym, jak wyglądał ich dzień w pracy i jak wypadło to spotkanie z przyjaciółkami, na które to umawiały się od kilku tygodni.

Kiedy po dżentelmeńskim pytaniu "jak tam twój dzień?" słyszysz odpowiedź "a co cię to obchodzi?" (czasami w wariancie "co, nagle zaczęło cię to interesować?"), to wiedz, że coś może być na rzeczy.

4. Używa sformułowań, których nigdy wcześniej u niej nie słyszałeś

Zauważyłeś, a właściwie to usłyszałeś z ust partnerki dziwnie brzmiące zdania lub wyrażenia, których wcześniej nie stosowała? O ile w ostatnim czasie nie zmieniła ona pracy bądź też całej grupy znajomych, to być może zapożyczyła je od kogoś, z kim spędza podejrzanie dużo czasu.

5. Nie chce uprawiać z tobą seksu

Ogień miłości w waszej sypialni dawno został ugaszony, mimo twoich starań? Cóż, może to nie zmęczenie związkiem, ale ekscytacja nowym kochankiem i efekt upojnych spotkań z tym jegomościem. Zastanów się kilka chwil nad tym, jak wyglądał wasz ostatni miesiąc pod względem tych najbardziej intymnych chwil.

Czy było ich mniej niż w poprzednich miesiącach? Jeśli odpowiedź brzmi, a do tego zauważyłeś kilka innych symptomów, to może czas na poważną rozmowę? Mamy tylko nadzieję, że w twoim przypadku faktycznie chodziło o tę imprezę-niespodziankę...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje