Reklama

Żeby ona nie leżała jak kłoda...

Lubię delikatny dotyk mojego mężczyzny, pieszczoty całego ciała, ale najbardziej szyi i uszu. To mnie rozpala... - pisze na forum serwisu Kobieta magdula. Czy to jedyne sposoby na spotęgowanie kobiecej rozkoszy?

66 proc. zapytanych przez nas mężczyzn twierdzi, że najbardziej denerwuje się, gdy kobieta w łóżku leży jak kłoda. A sposobów na jej zachęcenie do miłosnej inwencji jest wiele. Jak wynika z rozmów prowadzonych na wspomnianym forum, ich rozpiętość jest duża - od bardzo delikatnych pieszczot po... wiązanie i kontrolowaną dawkę przemocy.

Reklama

Umiejętne zachęcenie kobiety do miłosnych uniesień to połowa sukcesu. Drugą jest fantazja. Kobiety, które są usatysfakcjonowane jakością swojego życia seksualnego zwracają szczególną uwagę na to, że ich partnerzy po prostu bardzo dobrze znają je i ich ciała. Wiedzą na co i kiedy mają ochotę.

Za najważniejsze preludium do orgazmu wciąż uznawane są pieszczoty językiem i palcami. Całowanie, lizanie całego ciała, delikatne dmuchanie na wrażliwe miejsca, pobudzanie łechtaczki i pieszczenie piersi wymieniane są przez nie najczęściej.

"Uwielbiam się kochać z moim mężem. Robimy to czasami nawet parę razy na dzień. Jest moim trzecim partnerem. Z poprzednimi nigdy nie przeżyłam czegoś podobnego. Uwielbiam, gdy czuje jego dominację nad sobą, jak kładzie mnie na brzuchu i związuje moje ręce. Kocha się ze mną, a jednocześnie pieści bądź przykłada wibratorek do najczulszych miejsc. Krzyczę z rozkoszy, a on nie przestaje. Czuję się jak w raju. Potrafimy się kochać całą noc, po parę razy" - pisze Szczęśliwa.

Panie coraz częściej decydują się również na eksperymenty - od zmiany miejsca zaczynając, poprzez "testy" nowych pozycji z seksem analnym włącznie, na erotycznych gadżetach kończąc. Mile wspominają seks na stole, pralce (zwłaszcza podczas wirowania), czy w miejscach, w których mogą zostać "nakryte" przez inne osoby. W ich opowieściach znajduje się też miejsce na wibratory, perforowane prezerwatywy, czy kajdanki.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: forum | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje