Reklama

Wykrywacz zdrady

- Zastanawiam się od jakiegoś czasu, czy istnieje cudowny środek na wykrycie, czy kobieta jest wierna - pisze siemka18.

Nie tylko siemka18 chciałby mieć pewną metodę na "przetestowanie" partnerki. Problem dotyczy wielu facetów - jeśli znasz skuteczną metodę, podziel się nią z użytkownikami Faceta. Na pewno są też sposoby na to, by nie musieć nigdy nikogo testować. Ale jeśli już ma się taki kłopot... Oto nasze propozycje:

Reklama

Na detektywa. Zacznij interesować się tym, co robi twoja partnerka, czym się interesuje, na co ma ochotę, jakie są jej potrzeby, gdzie spędza czas.

Rezultat: Jeśli wpadnie w osłupienie, bo od roku tego nie robiłeś, jest bardzo prawdopodobne, że cię zdradza.

Na wykrywacz kłamstw. Kup wykrywacz kłamstw. Gdy znajdziecie chwilę tylko dla siebie, wyjmij go i powiedz: - Słuchaj, kochanie, kupiłem taki sprzęt do gry w pytania i odpowiedzi. Podepnij sobie te guziczki do piersi, a ja zadam kilka pytań: jak masz na imię, gdzie mieszkasz, czy mnie zdradzasz i takie tam...

Rezultat: Jeśli uzna cię za wariata, na pewno cię zdradza. Chce się wymigać od testu, bo ma coś do ukrycia!

Na "Niemoralną propozycję". Znajdź kogoś obrzydliwie bogatego, kto za jedną noc w towarzystwie twojej partnerki zaoferuje wam milion złotych. Dojdzie do wielkiego kryzysu w waszym związku, ale jeśli choć trochę przypominacie Woody'ego Harrelsona i Demi Moore, a milioner nie będzie bardziej przystojny niż Robert Redford, powinno się udać i po rozmaitych perypetiach wasz związek rozkwitnie na nowo w romantycznej scenerii altanki na przystani jeziora...

Rezultat: Jeśli się zgodzi, będziesz miał pewność, że tak jak wszystkie panie, wykazuje naturalną skłonność do zdrady...

Na Don Kichote'a. Podobno ta metoda pojawia się już u Cervantesa - pisz do niej maile podając się za tajemniczego wielbiciela. Sprawdź jej reakcje, obserwuj zmiany w jej zachowaniu. Czy powie, że ktoś do niej pisze?

Rezultat: Jeśli będzie chodzić dumna i rozpromieniona, to dlatego, że poczuje się, jakby ktoś wreszcie zaczął ją doceniać. I na pewno wcześniej czy później cię zdradzi... Nie wiadomo czemu.

Na liberała. Wypuść ją z domu samą, pozwól wyjść w krótkiej spódnicy. Nie zabraniaj jej spotykać się z kolegami. Pozwól jej zrobić makijaż do pracy.

Rezultat: Jeśli się ucieszy, chce wykorzytać okazję i cię zdradzić!

Masz problem? Szukasz porady? Napisz do nas!

Mateusz Lubiński

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: problem | zdrady

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje