Reklama

Tutaj twoja dziewczyna nabierze ochoty na seks

Masz problemy z "zaciągnięciem" drugiej połówki do łóżka? Może wydawać ci się to dziwne, ale naukowcy twierdzą, że dobrym sposobem na przekonanie partnerki do współżycia jest... zabranie jej na siłownię.

Reklama

Zgodnie z raportem z badań przeprowadzonych na Kinsey Institute kobiety czują się w łóżku najlepiej, kiedy są po wyczerpującym treningu. Nie, wcale nie mówimy tutaj o regeneracyjnej drzemce...

Kobiety, które wzięły udział w badaniu nie zostały do niego zakwalifikowane przypadkowo. Uczeni wybrali tylko te przedstawicielki płci pięknej, które skarżyły się na spadek poziomu satysfakcji z życia łóżkowego.

Reklama

Naukowcy podzielili uczestniczki swojego eksperymentu na dwie grupy. Pierwsza z nich miała każdego wieczoru przez okres trzech tygodni wylewać poty na siłowni. Z kolei panie z grupy drugiej miały pojawiać się tam tylko wtedy, kiedy najdzie ich taka ochota.

Wyniki okazały się jednoznaczne. Ćwiczące regularnie dziewczęta właściwie jednogłośnie stwierdziły, iż nabrały większej ochoty na seks. Co ciekawe, domagały się go jeszcze więcej niż przed rozpoczęciem eksperymentu.

Jak tłumaczą odpowiedzialni za badanie uczeni ćwicząc na siłowni zmuszany do jeszcze bardziej wytężonej pracy nasz układ przywspółczulny.

To właśnie on jest odpowiedzialny za przyspieszenie pracy serca oraz zwiększenie przepływu krwi w okolicach narządów rozrodczych. Te czynniki przekładają się na zwiększoną chęć na współżycie.

Żeby regularne wyjścia na siłownię zadziałały w ten sposób należy odstawić na bok leki antydepresyjne. Jeśli twoja kobieta używa ich, aby uporać się ze stresem, to zaproponuj jej zrezygnowanie z nich i rozpoczęcie... wspólnych ćwiczeń.

O tym, że wyjście na siłownię potrafi rozładować napięcie nie trzeba nikogo przekonywać. Dodatkowo, macie teraz jeszcze jeden powód do tego, aby udać się tam we dwójkę...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: brak ochoty na seks | trening | siłownia | seks i związki | ćwiczenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje