Reklama

Szkoła prymusów - matematyka

Jeśli szukasz najlepszej szkoły dla dorosłych, zapisz się do Prywatnego Instytutu Wyższych Pragnień Men's Health. Uwaga, pierwszy egzamin masz już tej nocy! Tym razem lekcja matematyki.

Następne lekcje będą o wychowaniu fizycznym, naukach przyrodniczych i komunikacji.

Reklama

Podstawy programowe z matematyki

1. Figury i ich pozycje

ZWIELOKROTNIJ SWOJĄ SATYSFAKCJĘ

Spróbuj zwielokrotnić swoje orgazmy. Możesz się tego nauczyć, ale wymaga to ćwiczeń. Doprowadź się na skraj orgazmu, a potem spróbuj wycofać. Powtórz trzy razy, zanim w końcu pozwolisz sobie na orgazm. Po jakimś czasie będziesz w stanie odczuwać orgazm - przyspieszone tętno, fale euforii i odprężenia - bez wytrysku. W ten sposób będziesz odpowiednio napięty tam, gdzie trzeba, i gotowy do dalszej akcji.

ZREKONFIGURUJ GEOMETRIĘ W SYPIALNI

Niektóre pozycje są po prostu lepsze dla niektórych par. Zależy to od typu budowy partnerów, ich preferencji i tego, czy lubicie widzieć to, co robi partner/partnerka, czy nie. Wypróbuj jedną (lub wszystkie) z poniższych (pro)pozycji:

• Od 0 do 10 stopni. Sprawdza się świetnie, jeśli jesteś dużo wyższy lub niższy oraz gdy partnerka jest w zaawansowanej ciąży. Kobieta powinna leżeć na plecach, ty na boku obok niej. Jeśli jesteś praworęczny, połóż się na lewym boku. Kobieta podnosi prawą nogę, ty wkładasz swoją prawą nogę między jej nogi i wchodzisz w nią z boku.

• 90 stopni. Jeśli marzysz o głębszej penetracji, ułóż kobietę na sobie. Partnerka może wtedy kontrolować głębokość i wykorzystywać ręce, żeby poruszać się w górę i w dół.

• 120 stopni. Jeśli chcesz dosięgnąć jej punktu G, wciąż najlepszy jest seks od tyłu. Wypróbuj tę odmianę: poproś, żeby ułożyła się na kolanach i łokciach, tak żeby jej pośladki powędrowały do góry. Uklęknij albo przykucnij i wejdź w nią od tyłu. Kobieta kontroluje sytuację, poruszając się do przodu, do tyłu i kołysząc biodrami.

• 180 stopni. Pozycja 69 jest świetna, ale tylko jeśli jesteście mniej więcej równego wzrostu. Wypróbuj nowinkę: ułóżcie się na boku w standardowej pozycji 69, niech kobieta podniesie nogę, a ty wygnij tułów w kształt litery C. To pomoże, jeśli jesteś wyższy.


Marek Szecht

Men's Health

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: partnerka | Men's Health | szkoła | matematyka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje