Reklama

Stań się ich obiektem pożądania

Co zrobić, by być atrakcyjnym i przyciągać płeć przeciwną? Jak zdobyć kod dostępu do serc i sypialni wielu kobiet? Czy da się tego wszystkiego nauczyć? Okazuje się, że tak. Chcecie wiedzieć więcej?

Posłuchajcie, co na ten intrygujący temat mówi Paweł Sowa - jeden z autorów książki ,,Alchemia uwodzenia" - publikacji, która wywołała ostatnio dość duże zamieszanie. Dlaczego? A to głównie przez to, że książka ta według jej autorów obnaża wszelkie kobiece sekrety i daje skuteczne wskazówki służące temu, by zdobywać kobiety w sposób szybki i przyjemny. Czy tak jest naprawdę?

Paweł Sowa to trener i doradca osobisty, który zaangażował się w pełni w uczenie i propagowanie metody flirtu i uwodzenia, znanej jako NLS (Neuro Linguistic Seduction). Ta metoda opiera się na programowaniu neurolingwistycznym, czyli jednym z najpotężniejszych narzędzi w sztuce komunikacji. Dostarcza ono wielu technik i strategii perswazji, pokazuje jak wywierać wpływ na siebie i innych, co jest niezwykle przydatne w codziennym życiu.

Uwodzenie nie jest, jak to się zwykle uważa, wyłącznie domeną kobiet. By stać się obiektem zainteresowania płci pięknej mężczyźni powinni podszkolić się w tej sztuce. W tym względzie pomocne okazują się techniki programowania neurolingwistycznego, dzięki którym możemy poprawić jakość swoich związków oraz wzbudzać większe pożądanie. O czym rozmawiać z kobietami, jak uwodzić skutecznie oraz jakich zachowań unikać - takie informacje znajdziecie zarówno w książce ,, Alchemia uwodzenia", jak i w relacji z programu E-misja.

Podobno każda kobieta nosi w sobie zakodowany obraz idealnego kochanka. Co zrobić, by spełnić te wymagania? Jak wykorzystać magię tkwiącą w damsko-męskim przyciąganiu? Co to jest dekalog uwodziciela? Jak zwrócić na siebie uwagę kobiety? Czy da się, nawet jej nie dotykając, szybko wzbudzić w niej pożądanie? Jak doprowadzić do sytuacji, by kobieta miała wrażenie, że jest w tobie zakochana od miesięcy, podczas gdy znacie się od paru godzin?

Wiele osób zadaje sobie takie pytania. Odpowiedź na nie można znaleźć właśnie w książce ,,Alchemia uwodzenia". O niej oraz o niezawodnych technikach flirtu, o etapach uwodzenia i o tym jak społeczeństwo programuje nasza postawy wobec kobiet i seksu mówi Paweł Sowa Uwodzenia można się nauczyć - warto wiedzieć, jak to zrobić.

Posłuchaj i zobacz relację z programu w live.interia.tv

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje