Reklama

Sposób na seksualną nudę

Czas wakacji jest doskonałą okazją do eksperymentowania w łóżku. Wykorzystaj ją!

Seks jest obecny w naszym życiu od zawsze, od zawsze też człowiek usiłuje go udoskonalić. Najlepszym dowodem na próby urozmaicenia naszego życia seksualnego jest Kamasutra, pochodząca z początku naszej ery.

Reklama

Więcej na temat Kamasutry znajdziesz pod tym linkiem

Wszystkie te zabiegi nie mogły nie przynieść znaczących efektów. I tak "dorobiliśmy się" ponad 400 pozycji seksualnych...

Niestety, 97 proc. ludzi poprzestaje tylko na trzech... To wielka szkoda, bo w tej sytuacji seks może się po prostu znudzić. Tymczasem trzy stosunki tygodniowo to 7500 spalonych kilo-kalorii! Taką ilość energii można również spalić przebiegając 120 kilometrów... Co jest przyjemniejsze? Sprawa jest oczywista!

Szkoda więc, że tylko 40 proc. ludzi na świecie jest zadowolonych ze swego życia seksualnego. Na szczęście istnieje wiele sposobów na seksualną nudę, a jednym z nich są rozmaite, erotyczne gadżety. Na przykład nakładka wibracyjna Pleasure Vibes. Jak zapewnia jej producent, Unimil, "bateria wystarczy aż na 3 przeciętnej długości stosunki, a przyjemność wzmacniają wbudowane perełki".

Wszystkim, którzy zdecydują się spróbować, życzymy dobrej zabawy.

Więcej o wakacyjnym seksie w INTERIA.TV

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seksualna | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje