Reklama

Seksualna mapa Polski

Jakiś czas temu Eva Mendes pochwaliła się dziennikarzom: "Kochałam się w 50 stanach Ameryki". Kobitka bez przypału, prawda?

Eva, zdradziła też - co cytujemy za "Dziennikiem" - że zdecydowania najprzyjemniej było jej w Arizonie i Colorado. "Może przez tamtejszą ciszę, a może przez świeże powietrze i bezkresne niebo" - opowiadała. Dodała też, że jej miłosne podboje okazały się najmniej satysfakcjonujące na Alasce.

Reklama

Wróci po doświadczenia

No cóż, przykro nam, że Alaska pani Mendes nie leży. Może warto poskarżyć się Sarze Palin, kandydatce na wiceprezydenta USA, pochodzącej właśnie z tego stanu? Niech coś zaradzi, zwłaszcza, że Eva Mendes (której galerię prezentujemy obok), planuje na Alaskę wrócić, by "zdobyć lepsze doświadczenia".

Najgorętsze miasto kraju

Dlaczego wracamy do tej historii? Otóż chcielibyśmy, za waszym pośrednictwem, stworzyć mapę Polski w kategorii seksualnej satysfakcji. Ustalić, które miasto (i przyporządkowane mu województwo) zasługuje na miano najgorętszego, jeśli idzie o seksualne doznania. Swoje typy mamy, ale to za mało, by tworzyć mapę. A zatem do dzieła - o wynikach poinformujmy na naszych stronach tak szybko, jak się da.

M.O.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 50+ | mapa | mapa polski | seksualna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje